Гороскоп на 10 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Овнам сьогодні не варто розраховувати на приплив енергії: в кращому разі, вона залишиться на тому ж рівні, а в гіршому, її запас почне вичерпуватися, почастішають хвилини ліні, інертності. Не надто стрімко підуть і поточні справи, краще займатися розпочатими клопотами і не змінювати курс. Ближче до ночі намітиться зміна, вас осяє дотепна ідея чи наздожене звістка, розважить дивний дзвінок або забавний лист, інформує Ukr.Media.

Телець

Поки не настав вечір, Тельцям краще спиратися на свої особисті плани, звички і потреби. Спокійна обстановка дозволить вам довести справу до кінця, а по її закінченні розслабитися і знайти час для потурання своїм дрібним капризам. У вас буде час помилуватися плодами своєї праці або краще вивчити обновку. В кінці дня надійде нова інформація і ваша увага повернеться в іншому напрямку.

Близнюки

Сьогодні все найцікавіше трапиться з Близнюками в кінці дня. Саме на вечір зірки приготували для вас найсвіжіші новини і цікаві ідеї. Можливо, ви зв’яжетеся зі старими друзями, з партнером, наставником або учнем, будете вести паралельні діалоги. Вдень активне спілкування з зовнішнім середовищем утруднене, може мати місце вимушена самотність, пасивність або повне занурення в рутинні справи.

Рак

Сьогодні Ракам корисно проявити побільше послідовності і попрацювати над розвитком прокладеного курсу. Рано чи пізно старанність буде винагороджена і ви отримаєте заплановану матеріальну віддачу від задуманого проекту. В кінці дня будь-яку інтенсивну роботу бажано згорнути. Можна розслабитися, прогулятися, змінити місце або тему, дізнатися свіжі новини, поговорити з випадковими знайомими.

Лев

Початок дня зажадає від Левів дотримання правил і регламентів, підвищеного прагматизму. Доведеться пам’ятати, що «становище зобов’язує». Лінію поведінки задасть професійний етикет, посада. Якщо ви мрієте про менш формальний імідж і більш вільну манеру спілкування, доведеться почекати вечора. До кінця дня справи зайдуть у глухий кут, зате можливі оригінальні ідеї, цікаві новини від дітей, друзів.

Діва

Денні години порадують Дів стабільністю. У передбачуваній обстановці будуть добре працювати правила, розрахунки, прикмети. В кінці дня ситуація стане менш стійкою, вашу увагу привернуть цікаві, але часом сумнівні варіанти. Зросте товариськість. Можливі звістки з дому. Це хороший момент для того, щоб змінити тему або курс, налагодити зв’язок, але не варто приймати відповідальних рішень.

Терези

Сьогодні Терезам варто стати послідовнішими у всьому, що стосується матеріальних справ. Системність, практичність і скрупульозність, виявлені вами в цій сфері, дозволять додатково зміцнити ті сторони вашого життя, над якими вам доступний контроль. В кінці дня добре переключитися на спілкування, особливо, дистанційне. Найбільш цікаві звістки можуть прилетіти з інших країн і віддалених регіонів.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам складно впливати на людей і навколишній світ безпосередньо, але йти в себе і втрачати зв’язок з реальністю зірки не радять. Варто «тримати руку на пульсі подій», стежити за інформаційним фоном. Свіжі новини імовірніше ввечері. Багато з них не будуть заслуговувати серйозного ставлення, але вам не заважає звернути увагу на деякі сигнали, наприклад, на попередження про шахрайство.

Стрілець

Стрільцям сьогодні краще займатися рутинною роботою, але при цьому не занадто перевантажуватися. Комунікабельність і свіжість сприйняття потрібні вам у самому кінці дня. Діалог, повідомлення або пропозиція, які принесе вам вечір, дадуть чимало їжі вашому розуму (а заодно, можливо, і уяви). Цікава розмова, роздуми про почуте або перебір варіантів можуть тривати до глибокої ночі.

Козоріг

Козорогам сьогодні не варто перевтомлюватись. Краще не вибирати заняття, що вимагають кмітливості і мобільності. Можна приділити час особистому життю або нескладному хобі. Важлива справа чи необхідний відпочинок не варто затягувати до вечора. В кінці дня зникне необхідна вам концентрація, але не буде і спокою. Увагу почнуть відволікати сумнівні новини або випадкові, не цікаві вам комунікації.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто без особливих причин змінювати рід занять і місцеперебування. Якщо ви затрималися вдома, краще не мчати в офіс і не бігти по справах, а підкоритися сімейному розпорядку. День сприяє стабільності, пасивності, підтримує тягу до передбачуваності та надійності. Вечір принесе нові вісті, дасть привід для спілкування, жартів і цікавості. Можуть нагадати про себе друзі, діти.

Риби

Стабільність денних годин сьогодні може обернутися для Риб і спокоєм, і нудьгою. До настання вечора залишиться колишнім інформаційний фон. Це продуктивний час, якщо ви не любите поспішати і метушитися: вам вдасться не поспішаючи закінчити корисну справу і відпочити. Фінальним акордом дня може стати сімейна розмова, новина, пов’язана з навчанням, роботою або поїздкою. Важливо відокремити правду від домислів.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я