Гороскоп на 12 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні, переслідуючи свої інтереси, Овнам доведеться кожну хвилину робити вибір, узгоджуючи свої дії з обстановкою, договором або потребами партнера. Виконуючи свої обов’язки, бажано залишатися в межах своїх прав і не порушувати чужі кордони. Навіть відбивати атаки краще, не перевищуючи меж необхідної оборони. Підірвавши баланс, ви ризикуєте отримати неприємну віддачу, аж до санкцій і конфлікту, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям буде важко діяти неквапливо, логічно і послідовно. Наприклад, вести докладні переговори або займатися чимось годинами. Обстановка змусить прискорити темп і підвищити спритність, почне схиляти до коротких кидків, непередбачених і не завжди розумним маневрів. Можливо, вам доведеться відмовитися від планів, збудованих на вихідні, або ви будете змушені на час їх змінювати.

Близнюки

Сьогодні зірки пропонують Близнюкам влитися в команду, утворити з кимось пару або «бойову одиницю», але натомість висувають досить жорсткі умови. Наприклад, ви можете позбутися свободи особистого вибору і опинитися змушені щоразу озиратися на інших, перш ніж зробити той або інший хід. Також, ви можете за компанію вплутатися в ризиковану гру або опинитися в потенційно небезпечному місці.

Рак

Сьогодні зірки повернуть Раків до реальності, при цьому не надто піклуючись про їх комфорт. Ви можете опинитися перед вибором із двох зол, зіткнутися з жорсткою умовою гри, агресивним випадом, недобрим жартом. Проблеми обіцяє навіть мирна ініціатива. Одностороння або взаємна гостра реакція на події може зламати баланс інтересів, оголити справжні обличчя учасників ситуації і спровокувати конфлікт.

Лев

Сьогодні Левів чекає прилив енергії. Можливе бажання прискорити події, зрізавши шлях або рвонувши відразу в двох протилежних напрямках. День вселить вам виправданий оптимізм, але одночасно змусить врахувати неминучі кордони та умовності, наприклад, юридичні. Не варто намагатися обійти правила або заборони: ви все одно зіткнетеся з ними. Необхідна хороша підготовка, якщо ви вирушаєте в дорогу.

Діва

Сьогодні Дівам доведеться взяти перешкоду, проявивши сміливість, винахідливість і спритність. Можливе утруднення в дорозі або в інтимній обстановці. Не виключена коротка криза і стрес. Витрата емоційного, грошового та іншого ресурсу буде нижчою, якщо ви впораєтеся із завданням оперативно, швидко зробите вибір або приймете рішення. Одночасно, вам може знадобитися почуття гумору, правда, швидше чорного.

Терези

Терезів зірки попереджають, що сьогодні ситуація вимагає ігри на рівних. Як би ви не хотіли опинитися лідером, вам навряд чи вдасться зайняти верхню позицію і нав’язати свої умови. Протягом усього дня ініціатива може належати другій стороні, вам же належить робити гідний хід, утримуючи баланс між своїми і чужими інтересами. Вельми ефективною буде тактика «батога і пряника».

Скорпіон

Сьогодні увагу Скорпіонів може поглинути нестандартна задача, яку не вирішити звичайними засобами. Можливо, для цього у вас просто не буде часу, або ви будете обмежені в іншому ресурсі. Не виключено, що доведеться на ходу змінити помічника або взяти замість знайомого інструменту перший, що попався під руку. Відмінний день для перевірки майстерності або тесту на партнерську солідарність.

Стрілець

Для Стрільців це день вдачі та душевного підйому, допомагає або подолати перешкоди, або не помічати їх. Пустити цей заряд у справу допоможуть активність і творчість. Добре побути на повітрі, зайнятися спортом, включитися в гру або рішення нетривіальною завдання. Ваш авторитет допоможе знайти рівновагу між інтересами окремих людей або різних груп. Батькам варто провести час з дітьми.

Козеріг

Козерогів аж до ночі можуть розривати протиріччя. Зірки радять знайти спосіб підтримувати внутрішню рівновагу і уникати зовнішньої активності. Поки не зроблений вибір (що сьогодні малоймовірно), вам краще ухилятися від будь-яких конкретних кроків: занадто високий ризик поспішити і пошкодувати про це. Холоднокровність важлива подвійно, якщо мова йде про будинок, права, шлюб, кар’єру, імідж, ключовий союз.

Водолій

Сьогодні Водоліїв можуть чекати пригоди в дорозі або в процесі спілкування. Можливо, вам прийде в голову зламати шаблон і здійснити маневр: обійти правила, зрізати ділянку шляху. Щось незвичайне і веселе може відбутися в близькому оточенні. За гумористичною стороною справи можуть критися і серйозні нюанси. День може виявити вашу уразливість в якомусь питанні, наприклад, брак прав або досвіду.

Риби

Рибам сьогодні не завадить бути обачнішими в ситуаціях, що спонукають до дій, особливо, до тих чи інших витрат. Важливо стримувати хвилинні імпульси. В умовах жорстких лімітів ви можете не мати часу, фінансових засобів або критеріїв для правильного вибору, що неминуче позначиться на якості та результаті. Не виключено, що покупку вам доведеться повернути або обміняти, а угоду анулювати.

Загрузка...