Гороскоп на 17 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Ранок Овни можуть провести у «вільному польоті». Вдень краще налаштуватися на роботу над довгостроковою програмою, наприклад, модернізацією справ. Кожна дія має стати невипадковою і допомагати основній меті. Системність допоможе тримати фокус на майбутнє і швидше долати дрібні поточні перешкоди. Невеликі непорозуміння (наприклад, у спілкуванні з іноземними колегами) навіть допоможуть самоосвіті, інформує Ukr.Media.

Телець

У Тельців «друге дихання» з’явиться до полудня. Друга половина дня дасть ідеальне поєднання натхнення, віри, практицизму, везіння і далекоглядності, стабілізує ситуацію в любові, творчості, бізнесі, професії, вихованні дітей. Спаде напруга, оформляться в систему креативні задумки, стануть ясніші перспективи оновлень. Впевненість у головному дозволить вам з гумором поставитись до дрібних казусів.

Близнюки

Близнюки почнуть день з креативного легковажного настрою. Друга половина дня підходить для системних оновлень в побуті або на виробництві. Уваги може вимагати бізнес, будинок, територія, робоче місце або довгострокове вкладення, наприклад, в нерухомість. Вірогідні наради, питання. Якщо немає своєї думки, доведеться покластися на чужу. Важливо, щоб дрібні розбіжності не збили з курсу в головному.

Рак

День створює Ракам стабільні умови в цілому, але здатний не раз засмутити окремими дрібницями. Наприклад, плутаниною в дорозі і в спілкуванні, непорозуміннями при купівлі ліків, замовлення послуг чи отримання довідок. Головний плюс дня — надійна підтримка партнера, впливової особи, групи друзів або офіційної інстанції, або хороша «карта місцевості». Завдяки їй, ви легко вирішите випадкову проблему.

Лев

На початку дня Леви зможуть дозволити собі «розгойдуватися» трохи повільніше звичайного. До полудня доведеться стати практичнішими, оцінити бюджет. Саме час зробити великі планові покупки і придбати корисну обновку на майбутнє. Дрібним примхам (своїм або, наприклад, дитячим) краще не потурати: можливі розчарування. Потрібна уважність в поточних взаєморозрахунках, зокрема, при купівлі ліків.

Діва

Для Дів цей день сприятливий насамперед у стратегічному плані. Він допоможе закріпити успіх, заробити авторитет, закласти основу для майбутніх перемог. Можливі любовні і інші удачі, щасливі осяяння. На багатообіцяючому тлі вас чекають окремі осічки. Вірогідні промахи в дрібницях, суперечки з близькими. Для пошуку істини або докази своєї правоти вам доведеться пошукати додаткові аргументи.

Терези

Сьогодні Терезам не раз прийдуть на допомогу спостережливість і скрупульозність. День дозволяє знайти недоліки в дослідженнях, неузгодженості в розповідях, помилки в рецептах або діагностиці, похибки у своїй і чужій логіці. Виявлені недоліки можуть бути наслідком неуважності, некомпетентності, а також хитрощі замовчувань. Вирушаючи в дорогу або на зустріч, важливо не забути документи і потрібні дрібниці.

Скорпіон

Сьогодні ситуація навколо Скорпіонів нормалізується. Окремі заминки можливі на словах, але не на ділі. Унікальний щасливий випадок підкаже потрібний напрям або прибере з шляху перешкоду. З’являться більш зручні умови для ініціативи. Скорпіони, які допустили помилку або потерпіли невдачу, отримають потужну підтримку, або самі зможуть виправити недоліки в своїй поведінці і скорегувати тактику.

Стрілець

Сьогодні зірки радять Стрільцям постежити за своєю мовою, мисленням і загальною лінією поведінки. Навіть при щасливому збігу обставин велика ймовірність постійно втрачати шанси і потрапляти в халепу, поки інші процвітають. Можливо, ви втратили частину авторитету, перестали знаходити спільну мову з аудиторією, із начальником, замовником, клієнтом, учнем, лікарем або іншою значущою персоною.

Козоріг

Сьогодні фортуна посміхнеться Козорогам, варто користуватися її добротою. Краще віддати перевагу стратегічній меті, наприклад, зростанню свого авторитету в майбутньому. В таких сферах, як любов, комфорт, естетика і фінанси, бажано не упускати і миттєву вигоду: незабаром ситуація стане менш передбачуваною і шанс може бути упущений. Важливо перевіряти інформацію, навіть ту, яка витікає від визнаних «світил».

Водолій

Водоліїв день запрошує до скрупульозної, але не нудної роботи. Окремі дрібниці не захочуть вписуватися в загальну схему, в чому і буде складатися основний інтерес: теорія не завжди буде збігатися з практикою. Попутно, вам доведеться багато уточнювати, обговорювати, збагачувати світогляд корисними практичними відомостями. Можливі пізнавальні контакти з колегами, службами підтримки, представниками медицини.

Риби

Сьогодні для Риб значиме оточення. Доля дозволяє опинитися поряд з дуже цікавим партнером або в середовищі, яке максимально відповідає планам. Можна дати свіжий імпульс союзу, який існує або закласти базу для нового багатообіцяючого альянсу. Щоб у черговий раз не помилитися, важливо дивитися на справи, пропускати повз вуха випадкову інформацію, зайві думки і нічим не підтверджені заяви.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я