Гороскоп на 30 листопада 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Овнам не варто планувати на цей день починання з нуля, творчі, романтичні та розважальні заходи, але краще не затягувати завершення розпочатого. Якщо залишилися не виконаними зобов’язання або ви всю ніч обмірковували рішення проблеми, зранку вам слід відразу перейти до справи. Ввечері, навпаки, корисно зменшити темп. Черговий сплеск енергії або новий сюрприз імовірніше близько опівночі, інформує Ukr.Media.

Телець

Аж до вечора Тельцям не варто боятися сюрпризів. Навіть в незнайомій обстановці вам сьогодні важко зберегти контроль над ситуацією — або вписатися в обставини без шкоди для своїх інтересів. Небезпека або тривога зачеплять вас лише «по дотичній». Можна спокійно йти по обраному шляху або по запропонованому кимось маршрутом. До ночі обставини зміняться, а з ними, можливо, і ваші плани.

Близнюки

Сьогодні Близнюки навряд чи зіткнуться з новими проблемами, але їм все-таки варто бути напоготові. Зірки не радять послаблювати контроль за поточними процесами та станом здоров’я, не рекомендують пускатися в авантюри. Все, чому в цю добу буде дано хід, принесе вам більше занепокоєння і збитків, чим корисної віддачі. Завзятість і наполегливість краще проявити у вже розпочатих справах і в викоріненні недоліків.

Рак

В цей день Ракам варто діяти з оглядкою на людей і обставини. Обачність не завадить навіть у тому випадку, якщо немає видимих причин для занепокоєння. Але не варто займати і відверто оборонну позицію: недовірливими вона може бути розцінена як ворожість. Вам ніщо не загрожує, якщо вирішений основний конфлікт. Для продовження переговорів або консультацій краще вибрати ранок.

Лев

В цей день Левам досить підтримувати оптимальний режим та рівень працездатності. Не варто планувати ривки в бізнесі, складні домашні роботи та інші подвиги: для них сьогодні навряд чи вистачить сил і ентузіазму. Підвищену скрупульозність і завзятість бажано демонструвати лише там, де цього вимагає логіка процесу — наприклад, якщо треба закрити робоче питання або довести до кінця лікування.

Діва

Сьогодні зірки пропонують Дівам йти по накатаній стежці, в прямому і переносному сенсі. День дозволяє пригадувати і знову успішно відігравати знайомі сценарії в любові, користуватися готовими схемами в плануванні свят, веденні справ, творчості, вихованні дітей. Не найкращий момент для романтики: навіть на тлі повного благополуччя у вашому мисленні може бути розрахунок, скепсис або цинізм.

Терези

Можливості Терезів сьогодні скромні і їм не варто «стрибати вище голови». До зниження тонусу може призвести втома, стрес, нездужання, домашня або інша несприятлива обставина, необхідність дотримуватися інструкції і формальності, залишатися в межах. Можуть втомлювати навіть приємні обов’язки, наприклад, обов’язок гостинності або догляд за близькими. Виручить мінімалізм або помірність у всьому.

Скорпіон

Сьогодні у Скорпіонів є час адаптуватися до непростої обстановки або «переварити» отриману інформацію. За потреби, ви зможете відновити розмову, яка вас зацікавила, продовжити пошук, дослідження або зробити ще одну поїздку. Зірки не радять відкладати дані заходи до пізньої години: до ночі щось виведе вас із рівноваги, або ви самі спровокуєте обурення обстановки.

Стрілець

Стрільців аж до ночі буде щось стримувати. Можливий період песимізму, якщо ви зіткнулися з незвичними обмеженнями, наприклад, фінансовими або податковими. Зірки радять утриматися від зайвих витрат і угод, витратити додатковий час на з’ясування корисних деталей. Близько опівночі життя запропонує вам поїздку або іншу авантюру, в яку буде дуже легко втягнутися «за компанію».

Козоріг

Козорогам корисно поглянути на календар і дати собі відпочинок. День допоможе вам зосередитися на ваших накопичених потребах, прислухатися до своїх відчуттів або до інтуїції. Спокій стане кращим засобом проти хронічних захворювань і руйнівних нав’язливих думок. Якщо у вас багато роботи, зірки радять обмежитися мінімальним набором справ, нічого не залишати на завтра і навіть на пізній вечір.

Водолій

Сьогодні зірки настійно радять Водоліям «зменшити оберти» і провести день в помірному режимі. Інтенсивні навантаження цієї доби можуть відняти сили, які будуть потрібні завтра. Не варто тішитися думкою, що на наступний день у вас не заплановано ніяких важливих справ і утомливих заходів: життя може посміятися над вашими планами, змусити до зміни стратегії або різкого викиду енергії.

Риби

Рибам варто користуватися можливістю уточнити плани на майбутнє. Вам не обов’язково втілювати задумане в життя прямо сьогодні, але вигідніше проявити далекоглядність і вчинити за принципом «попереджений, значить, озброєний». Якщо вас щось інтуїтивно турбує, краще не відкладати з’ясування критичних деталей і обзавестися додатковою інформацією з надійних джерел вже в першій половині дня.

Загрузка...
попередня стаття“Ніхто не злиє справи Майдану!” Зеленський несподівано звернувся до прокурорів!
наступна статтяСБУ викрила хакерське угруповання на знятті коштів клієнтів електронних платіжних систем Європи та США