Найнебезпечніший спосіб заправки автомобіля! Дивлячись на цю жінку, хочеться просто відійти подалі! (Фото,Відео)

0

Автомобілістка з США приїхала на заправку, але не для того, щоб заправити автомобіль. Натомість жінка продемонструвала найбільш божевільний спосіб транспортування бензину і повну відсутність інстинкту самозбереження. На щастя, все закінчилося добре, проте очевидці, котрі записали дамочку на відео, і досі гадають, що ж взагалі вона таке замислила, інформує Ukr.Media.

Джейсон Рудисон з міста Х’юстон, штат Техас, 10 грудня заїхав на заправну станцію Kroger, щоб поповнити бак свого легковика, але побачене змусило його зупинитися подалі, не в’їжджаючи на територію заправки. Чоловік заглушив двигун, увімкнув відеокамеру на телефоні та почав записувати те, що відбувається.

Він зняв дуже дивну сцену: жінка заправлялася у колонки, але паливо вона лила не в бензобак свого автомобіля, і навіть не у каністру, а в поліетиленовий пакет-маєчку. Цим роликом Джейсон поділився з підписниками на своїй сторінці у фейсбуці та написав:

Вибачте за погану якість відео, але що ж ця леді робить?

Наповнивши свою імпровізовану каністру до відмови, жінка помітила, що в ній дірка, через яку на бетон ллється пальне. Проте вона просто зав’язала ручки пакета і залишила його біля колонки.

Потім героїня ролика поспішила до відкритого багажнику свого авто, трішки там покопирсалась і повернулася з аналогічним пакетом, в який і помістила перший.

Насилу піднявши свої запаси бензину, вона відтягнула їх до багажника і шмякнула пакет на дно, а потім благополучно вирушила по своїх справах.

Подивіться на інноваційний метод перевезення палива, який скасовує застереження з техніки безпеки:

Користувачі Мережі відразу ж почали іронізувати над ситуацією:

  • «Це повинен бути червоний пакет, всі це знають»
  • «Вона принаймні двічі його запакувала. Це відповідає всім стандартам перевезення легкозаймистих рідин»
  • «Тупі пластикові пакети завдають шкоди навколишньому середовищу, мені не дозволила совість зробити таке»

Деякі коментатори задумалися, що може статися далі, якщо перевозити бензин таким чином:

  • «Сподіваюся, вона не курить у своїй машині»
  • «Якщо загориться калюжа палива, то можна побачити вогонь прямо за її машиною, ха-ха!!! Буде один в один як у фільмі «Назад в майбутнє»»
  • «Вона намагається отримати премію Дарвіна!»

Але знайшлися і ті, хто не побачив у діях незнайомки нічого смішного і почав засуджувати автора відео:

  • «Люди такі дурні. Чому б не поговорити з нею або не допомогти? Ні, я краще зніму на відео цю ідіотку»

Багато коментаторів гадають, що ще ця автомобілістка може перевозити в багажнику, якщо навіть бензин кладе туди в пакеті? І відповідь на це питання проста: жінки можуть покласти в багажник що завгодно і навіть кого завгодно.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я