Нові ціни, штрафи і робота! Яким буде для українців 2020 рік!

0

У новому 2020 році громадян України чекають різні зміни в багатьох сферах життя. Відомо, що працювати, вчитися і навіть відзначати свята доведеться трохи по-іншому.

Стара цифра при народженні

Якщо людина народжується в 2020 році, його мамі виділять 41 тисячу гривень. Отримати ці гроші можна не відразу. Спочатку – 10000, решту суми виплачувати по 860 грн щомісяця протягом 3 років. Так було і в минулі кілька років.

Нова форма освіти

Діти, які підуть в школу в 2020, не будуть проходити співбесіду і вибирати шкільну форму будуть самостійно. Почне працювати електронний квиток. Також тепер будуть озвучувати оцінки особисто учневі, а не на весь клас. Також відомо, що в 2020 всі російськомовні школи перейдуть на українську мову навчання, з можливістю вивчати російську мову і літературу.

Сфера медичних послуг також зустрітися з новими правилами і змінами

Якщо людині раптово стане погано – приїде швидка, незалежно від того, чи є у вас декларація з сімейним лікарем. У 2020 році планують закупити 470 машин швидкої допомоги і відкрити мінімум 25 відділень екстреної допомоги. Ключ до отримання планової медичної допомоги – все ж залишається декларація з сімейним лікарем.

Нові штрафи для українських водіїв

У 2020 році в Україні посилять штрафи для нетверезих водіїв, порушникам загрожує від 17 до 34 тисячі гривень штрафу, а ось вже за повторне порушення – 51 тисяча гривень та позбавлення водійського посвідчення. Вони до речі, в наступному році стануть електронними – водійське посвідчення можна показати поліції прямо в смартфоні.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я