Пенсіонерам в Україні готують дуже неприємний сюрприз! У чому суть!

0

Пенсії в Україні в 2020 році почнуть частково нараховуватися в рамках чергової пенсійної реформи. Українцям готують неприємний сюрприз у вигляді підвищення пенсійного віку, крім того жителів країни поступово переводитимуть на накопичувальну систему. До чого варто готуватися українцям вже навесні цього року, пише Styler.

Народній депутат і глава Комітету ВР з питань соцполітики Галина Третьякова в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” розповіла, що вже з 2023-го або 2025 року в Україні буде плавно підвищуватися пенсійний вік. Орієнтовно, буде додаватися один місяць на рік.

Такі заходи потрібні для того, щоб стимулювати українців працювати довше, щоб заробити собі на більш високу пенсію.

Крім того, Третьякова анонсувала, що вже в березні 2020 року запущена так звана “друга пенсія”.

Суть програми полягає в тому, що кожен працюючий українець повинен буде поповнювати особовий рахунок. І при цьому накопичення до пенсії буде обов’язковою умовою.

“Буде фактично обов’язкове накопичення до пенсії, коли людина відкладає на пенсію стільки, скільки хоче він, може бути і 0%, а роботодавець за свій рахунок доповідає по формулі” скільки відкладає людина + 1% від зарплати “, – заявила Третьякова.

Нагадаємо, що в Україні продовжує діяти пенсійна реформа щодо збільшення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років. Її запустили в 2011 році – щороку вік для виходу жінок на пенсію збільшувався на півроку. У 2021 року жінки будуть виходити на пенсію в 60 років.

Крім того, з 2018 року почала працювати реформа щодо збільшення обов’язкового страхового стажу для виходу на пенсію в 60, 63 і 65 років. Закінчиться ця реформа в 2028 році. У Мінсоцполітики вже порахували, що до цього часу в Україні половина людей пенсійного віку не зможуть оформити виплати вчасно.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я