Прикмети про втрату однієї чи двох рукавичок!

0

Банальна, з першого погляду, втрата рукавичок, може виявитися попередженням вищих сил. Знаючи народні прикмети, ви зрозумієте, що обіцяє втрата однієї рукавички або двох, інформує Ukr.Media.

Якщо обидві втратили

Позбутися пари рукавичок — поганий знак. Він може попереджати, що хтось намагається завдати шкоди. Можливо, річ була украдена, але в будь-якому випадку вона зберігає частину вашої енергетики, використовуючи яку можна спробувати на вас впливати.

Втрата обох рукавичок загалом обіцяє неприємності. Причому їх масштаб можна оцінити залежно від того, наскільки дорогою була річ і як багато значила для вас. Чим дорожчими вони були, тим більше неприємностей гряде. Якщо ви втратили обидва аксесуари, це може передвіщати про сварки з родичами.

Повір’я для однієї рукавички

Втрата рукавиці вказує на сварку або розставання з людиною, з якою зовсім недавно спілкувалися. Сварка може статися і з тим, хто подарував цю річ (як відомо, рукавичка є не найкращим подарунком).

Якщо зникає одна рукавичка, другу ні в якому разі не можна зберігати.

Пам’ятаєте, раніше, якщо чоловік хотів викликати суперника на дуель, йому потрібно було кинути рукавичку. Можливо, така ситуація відбувається і у вашому житті, і втрата вказує, що починається «дуель». Придивіться, можливо вороги починають вести бурхливу діяльність і налаштовують людей проти вас.

Пошуки пропажі безрезультатні — сміливо викидайте ту, що залишилася. Якщо вона була вкрадена і потрапить в руки відьми, для вас це може погано скінчитися. Але, викинувши її пару, позбудетеся від наклепів — чорна магія попросту не дійде до вас.

Навіть якщо ви просто кинули свою рукавичку, краще самостійно не піднімати її. Попросіть кого-небудь, або підніміть хусткою. В іншому випадку вас наздоженуть різні неприємності.

Що трапиться, якщо забута?

Може виявитися так, що ви випадково залишите річ у домі, у знайомих, в чиїйсь машині, офісі та вирішите, що втратили. Однак, через час пропажа знайдеться і річ вам повернуть. Подібна ситуація попереджає — потрібно більше уваги приділяти дрібницям.

Можливо, через неуважність ви пропускаєте дуже важливі моменти. Постарайтеся бути більш уважними, інакше Всесвіт почне надсилати вам інші знаки. Наприклад, ви втратите годинник і це також буде вказувати на те, що важливі дрібниці.

Як бачите, прикмета про втрату рукавичок в цілому пророкує не дуже хороші події та вказує на те, що вам варто бути уважнішими. Все залежить від того, як ви ставитеся до того, що відбувається. Вірте лише у позитивне значення прикмет і тоді будете притягати до себе тільки хороші події.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я