Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • РІЗНЕ
  • Рецепт солодких, соковитих і смачних млинців на кефірі! Вони виходять навіть у тих, у кого вони не виходять ніколи!

Рецепт солодких, соковитих і смачних млинців на кефірі! Вони виходять навіть у тих, у кого вони не виходять ніколи!

admin
17.12.202017.12.2020 No Comments

Рецепт млинців на кефірі, які виходять навіть у тих, у кого вони не виходять ніколи.

Потрібні інгредієнти:

  • півлітра кефіру або кислого молока;
  • склянку молока;
  • 1 яйце;
  • 1-2 столові ложки цукру;
  • пів-чайної ложки солі;
  • чайна ложка соди;
  • борошно;
  • рослинне масло.

Приготування

У каструлю наливаємо підігрітий до теплого, але не гарячого стану кефір (або підігріваємо в каструлі) .Туда ж викладаємо цукор, борошно, сіль, соду, яйце і ретельно розмішуємо. Муки класти стільки, щоб тісто вийшло як густа сметана. 

1 стакан молока доводимо до кипіння і вливаємо в каструлю цівкою, помішуючи. (Так, вливаємо кипляче молоко! Просто заварюємо тісто). Потім вливаємо 2 ст. ложки рослинної олії, ретельно розмішуємо і все!

Тісто для випічки млинців готове. За цим рецептом дірок на млинцях стільки, скільки зірок на небі! Звідси така і назва млинців. Млинці солодкі, соковиті, смачні. вони завжди виходять!

А за старовинними рецептами тісто для млинців завжди заварювали склянкою киплячого молока. Можна використовувати киплячу воду, але млинці будуть вже не такі.

Джерело

Навігація записів

На Україну насувається хвиля похолодання! Коли почнуться погодні «сюрпризи»!
В Україні стане легше отримати пільги та субсидії! Що змінилося і як скористатися можливістю!

Related Articles

Увaга! Виcокі паpкани в Укpаїні відтепер під забоpоною! Офiційне рiшення уpяду

khristina
23.03.202623.03.2026 No Comments

Як мати двох дочок, які зараз одружені і живуть окремо від мене, я завжди любила самотність. Коли чотири роки тому моя друга дочка вийшла заміж і пішла від мене, я відчула велике полегшення. Я стала сама собі домогосподаркою, і сама вирішувала, що готувати, коли і як прибирати і чим займатися у вільний час. Я ніколи не відчувала себе самотньою; завжди знаходжу, чим зайнятися на самоті. Я читаю книги, дивлюся фільми, гуляю або годинами сиджу біля вікна, п’ю чай і думаю про всілякі речі.

khristina
21.03.202621.03.2026 No Comments

Як сказати українською “бодрствовать”: більшість навіть не здогадується

khristina
19.03.202619.03.2026 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes