Рік, який усе поставить з ніг на голову! Глоба розповів, чого чекати від 2020!

0

Глоба розповів про злиття двох найбільших планет – Юпітера і Сатурна, які вплинуть на політичну ситуацію всіх країн, визначаючи подальші погляди людства. Як приклад, він приводив в такий же час, коли зливаються ці дві планети, прихід до влади в Америці Буша-молодшого. Останній зробив величезний вплив на країну, змінивши ставлення до ресурсів, пише versiya.

Ще раніше час злиття Юпітера і Сатурна випали на смерть Сталіна. Багато значущі події в історії відбувалися в момент злиття даних планет, які знову поєднаються на небосхилі вже в 2020 році. Відбудуться речі, які надають сильний вплив на майбутнє. Це відобразиться на всіх і кожному, вважає Павло Глоба.

Крім цього, світ остаточно переходить в епоху Водолія. Нинішня епоха Риб протегувала поняттю віри, Водолій ж відповідає за комунікації, а 2020 рік все переверне. Світ почав вступати в нову епоху, коли стала розвиватися інформаційна мережа та інтернет. Зараз у кожної людини мінімум по одному телефону з вільним доступом до інтернету і величезних масивів інформації.

В інтернеті можна навчитися чому завгодно, і група езотериків на своєму YouTube-каналі розповіли, які перспективи відкриються перед людьми. Експерти доповнили прогноз Павла Глоби новими подробицями, розповівши, чого ще чекати від 2020 го.

На 2000-2010 роки припав сплеск народжуваності дітей з екстрасенсорними здібностями, з так званим медіумізм. Зодіакальний круг, підступає рік Щура в 2020-м, позначає початок 12-річного циклу, і ці три події в сукупності в 2020 році дадуть сильний резонанс. У підсумку, з історичними подіями цілком ймовірно визнання магії офіційною наукою, і тоді езотерична частина дасть сильний поштовх до подальшого розвитку світу. Багато явища, які важко пояснити раціонально, стануть цілком логічно зрозумілими, розповіли езотерики в своєму відео, роблячи прогноз на еру Водолія.

Як би там не було, однак варто розуміти, що прогноз Глоби і його колег по цеху є не більше ніж «прогнозом», а не точним керівництвом до дії. Тому існує ймовірність, що деякі слова фахівців можуть і зовсім не збутися.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я