Розділені сім’ї! Як і кому вдасться отримати субсидії!

0

Мінсоцполітики було надано роз’яснення, яке допоможе українцям розібратися в питаннях щодо призначення житлової субсидії домогосподарствам, члени яких зареєстровані за різними адресами, передає РБК-Україна.

Згідно з Положенням Кабінету міністрів № 848, житлова субсидія призначається виходячи з кількості зареєстрованих у будинку осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства.

У повідомленні зазначено: “При призначенні житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи зі складу домогосподарства в разі, коли адреса їх фактичного місця проживання відрізняється від адреси домогосподарства. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються “.

Також наголошується, що при призначенні субсидії, поза залежно від їх місця реєстрації, враховуються доходи подружжя. Однак це не стосується осіб, які старші 60 років або проживають в селищах.

Нагадаємо, що Кабмін України вніс деякі зміни в процедуру переходу на грошову форму виплати пільг на житлово-комунальні послуги. Так, з 1 січня українці зможуть перейти зі звичайною форми нарахування пільг на готівкову.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я