Шоколад: який корисний і чим, а який шкідливий! Нюанси, які допоможуть вибрати тільки корисний шоколад!

0

У світі живуть мільйони людей, які не уявляють своє життя без шоколаду. Але навіть якщо ви не великий шанувальник цієї солодощі, у новорічні свята дуже важко встояти перед шоколадною цукеркою. Ми підготували список, починаючи з шоколаду, який може принести значну користь організму, закінчуючи тим, що краще не вживати ні під яким приводом, інформує Ukr.Media.

Гіркий шоколад

Якщо ви обожнюєте шоколад, але турбуєтеся про своє здоров’я, то вам краще віддавати перевагу саме цьому виду. Гіркий шоколад вважається найкориснішим для людини. В ньому у великому процентному співвідношенні присутні боби какао, які здатні знизити ризик появи тромбу, і допомагають крові без перешкод текти по тілу. Крім того, цей шоколад допомагає бути бадьорими та повними сил.

Шоколад з горіхами

Нічого шкідливого в горіхах немає. Справа в шоколаді, куди додають цю начинку. Краще віддавати перевагу гіркому шоколаду, ніж молочному.

Шоколад з родзинками

Як і у випадку з горіхами, самі по собі родзинки мають безліч переваг для здоров’я. Однак у магазині найчастіше можна знайти молочний шоколад з родзинками, що вважається не найбільш корисним поєднанням.

Пористий шоколад

Цей шоколад втрачає велику частину корисних речовин через спосіб його виробництва. Пористий гіркий шоколад не володіє і половиною властивостей, якими може похвалитися звичайний чорний. Про пористий молочний краще взагалі забути.

Молочний шоколад

Це один з найпопулярніших видів серед населення, але при цьому найменш корисний для здоров’я. В ньому міститься багато жирів, які можуть спровокувати різні захворювання, і зовсім трохи бобів какао.

Білий шоколад

Цю солодкість не кожен фахівець назве шоколадом. У ньому немає ні граму какао і важливих для людини антиоксидантів. Він складається лише з жирів і глюкози.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я