Таро-прогноз на тиждень з 30 грудня 2019 по 5 січня 2020 року!

0

Справитися з тимчасовими труднощами, знайти вірний шлях до щастя та уникнути неприємностей можна за допомогою перевіреного Таро-прогнозу, інформує Ukr.Media.

Життя в сучасному світі наповнено безліччю подій, і деколи дуже складно визначитися з головними цілями та завданнями. Експерти рекомендують познайомитися з Таро-прогнозом, щоб зрозуміти, що може статися на тижні з 30 грудня 2019 року по 5 січня 2020 року. Підказки карт стануть прекрасною допомогою для тих, хто хоче встигнути все, що було заплановано.

Овен

Аркан «Смерть» символізує відродження, зміни в житті. По цій карті в кінці грудня Овни зможуть попрощатися з усім, що їх не влаштовує, і увійти у 2020 рік оновленими.

По карті «Вежа» відбувається трансформація свідомості, коли колишні установки можуть втратити актуальність. Овнам важливо не піддаватися паніці, адже від застарілих цілей, ідей і засад рано чи пізно потрібно позбавлятися.

Аркан «Маг» говорить про творчий підйом, коли настає час використовувати таланти на всю силу. На початку 2020 року Овни зможуть знайти нове хобі, яке при належній старанності може стати ще одним джерелом прибутку.

Телець

Судячи по карті «Верховна жриця», тиждень почнеться спокійно. Тельцям важливо приймати зважені рішення і довіряти внутрішньому голосу, щоб виключити промахи та без проблем завершити необхідні справи у році, що минає.

По карті «Іерофант» Тельцям доведеться розписати план дій, щоб не упустити жодної деталі та не забути про важливі завдання. Аркан вказує на необхідність правильно розставити пріоритети, щоб рік почався вдало.

По карті «Вежа» у 2020 році Тельців чекають зміни. Вони найчастіше непередбачувані, але необхідні для щасливого життя надалі. Порада карти — перестати чіплятися за минуле, яке вже віджило.

Близнюки

По карті «Помірність» початок тижня Близнюкам варто провести стримано. У два останні дні 2019 року важливо не здійснювати необдуманих дій. Така тактика вбереже від зайвих витрат і прикрих промахів.

Карта «Правосуддя» вказує на період, коли проблеми вирішуються і все погане залишається позаду. З цього Аркану пощастить тим, хто діяв чесно і порядно, а також виконував обіцянки в термін.

Наприкінці тижня Близнюкам потрібно розставити пріоритети. По карті «Іерофант» важливо вирішувати першочергові завдання, щоб почати новий рік з успіхів, а не з виконання справ, які не мають цінності.

Рак

Згідно з картою «Помірність», на початку тижня Ракам не можна потурати слабкостям, інакше з’явиться ризик не завершити необхідні справи до новорічних свят.

Карта «Луна» вказує на необхідність боротьби з власними забобонами. Аркан вказує на темну сторону особистості, і Ракам важливо зосередитися, щоб прогнати погані думки.

По карті «Дурень» 2020 рік почнеться вдало, якщо Раки перестануть ставитися до всього надто серйозно. Позитивний настрій допоможе Ракам уникнути негараздів у взаєминах і конфліктах у сім’ї.

Лев

Карта «Смерть» вказує Левам на необхідність залишити у 2019 році сумніви та страхи. Аркан говорить про те, що треба попрощатися з минулим, з тим, що втратило актуальність. Не варто переносити цей вантаж в новий рік.

По карті «Зірка» Леви зможуть пройти обраний шлях і досягти мети без особливих зусиль. Порада Аркану — не квапити події та не потурати миттєвим примхам.

Карта «Луна» вказує на сумбурний початок року. З цього Аркану Леви можуть сповільнитися, перебуваючи у владі суперечливих емоцій і сумнівів. Левам важливо зрозуміти, що саме їх лякає, і позбутися від причини, щоб продовжити шлях до щастя.

Діва

Аркан «Зірка» вказує Дівам на можливість виконати найзаповітніші бажання. Для цього важливий позитивний настрій і віра в диво, адже в новорічну ніч збуваються навіть найсміливіші мрії.

Аркан «Сонце» символізує перемогу і щастя. По цій карті немає перешкод, а значить, Діви зможуть досягти всього, про що мріяли, якщо не будуть зволікати або боятися, що нічого не вийде.

Судячи по карті «Повішений», 2020 рік почнеться з роботи над помилками. Доля дасть шанс виправити помилки або завершити справи, щоб з наступного тижня Діви змогли зайнятися новими планами та проєктами.

Терези

По карті «Луна» Терезам важливо налаштуватися на оптимізм і гнати геть погані думки. Аркан говорить про внутрішні страхи, які заважають щасливому майбутньому, а отже, їх треба залишити в старому році.

По карті «Іерофант» Терезам пора брати долю у свої руки. Аркан відповідальності та ініціативи вказує на щасливий шлях до щастя, якщо відмовитися від прокрастинації й не зволікати. Навіть найсміливіші починання будуть успішними, якщо Терези повірять у себе.

На початку 2020 року, згідно з картою «Пустельник», Терезам варто взяти паузу, щоб поповнити запас сил і ще раз переконатися в тому, що вони вибрали правильний напрямок. Невелике коректування планів — і можна знову кидатися в бій за щастя.

Скорпіон

Аркан «Луна» вказує на тіньову сторону особистості. Це і страхи, і погані звички, і залежність від людей. Порада карти — освітити собі шлях і залишити позаду все, що заважає щасливому життю.

Карта «Правосуддя» вказує на випробування лише в тому випадку, якщо Скорпіони схибили. Представникам цього Знаку слід уникати брехні та обману, щоб швидко досягти нових успіхів.

Аркан «Вежа» говорить про руйнування, але не в прямому, а в переносному значенні. Плани можуть впасти, а стала концепція — не витримати натиску реальності. По цій карті Скорпіонам доведеться поміняти якщо не спосіб життя, то багато підвалин, щоб досягти успіхів на початку 2020 року.

Стрілець

Аркан «Маг» з’являється у розкладі у Стрільців невипадково. По цій карті вдасться швидко завершити необхідні справи, якщо проявити відповідальність і винахідливість.

Аркан «Закохані» — карта вибору, який необхідно зробити в році, що минає. Стрільцям доведеться визначитися з тим, що більше не представляє цінності, і залишити цей вантаж за спиною, щоб розвиватися у потрібному напрямку без затримок.

По карті «Імператриця» 2020 рік почнеться з впевненості в тому, що будь-які вершини будуть по плечу. Порада карти — не поспішати, щоб виключити промахи та вибір хибного шляху. Діяти потрібно спокійно, а працювати — розмірено, уникаючи перевтоми.

Козоріг

Аркан «Імператриця» обіцяє Козорогам удачу в справах або особистому житті. По цій карті докладені зусилля обов’язково дадуть результат, однак не в найближчі пару днів. Козорогам залишається лише дотримуватися плану і крок за кроком наближатися до довгоочікуваної мети.

Судячи по карті «Пустельник», у Козорогів буде час для відновлення сил, які знадобляться для виконання нових справ. Аркан символізує тимчасову ізоляцію, і Козороги зможуть відпочити від шаленого ритму, а також від спілкування, присвятивши час тільки собі.

Кінець тижня, згідно з картою «Суд», пройде напружено, але успішно. З цього Аркану вийде вирішити труднощі та відпустити минуле, яке вже перестало бути актуальним.

Водолій

Аркан «Імператриця» з’являється в розкладі в тому випадку, якщо справа рухається до щасливої розв’язки. По цій карті Водолії можуть не сумніватися у своєму успіху. Щоб отримати заслужену нагороду, їм потрібно без поспіху завершити розпочате.

Аркан «Колесо Фортуни» говорить про те, що Водолії зможуть впоратися з усім, що приготувала доля. По цій карті перехід в новий рік буде щасливим, а значить, потрібно вірити у світле майбутнє і не опускати руки, зіткнувшись з тимчасовими труднощами.

Аркан «Імператор» символізує боротьбу за істину. Карта мудрості та відповідальності вказує на важливість дотримання норм і правил, і Водоліям потрібно відповідати за свої вчинки, щоб виключити помилки.

Риби

Кінець року обіцяє бути стабільним і спокійним. По карті «Відлюдник» Рибам варто звернути увагу на свої потреби, відмовитися від усього, що заважає особистому щастю, і взяти паузу, щоб відновити сили після активної роботи у 2019 році.

Карта «Повішений» символізує тимчасові труднощі, і для того, щоб вони не перешкодили, Рибам доведеться провести роботу над помилками. Доля немовби дає другий шанс, і його потрібно використовувати собі на благо тут і зараз.

Кінець першого тижня січня буде успішним. Аркан «Імператор» вказує на приємні перспективи в діловому житті, і Рибам не варто відкладати важливі справи. Порада карти — проявити мудрість і не забувати про чесність, щоб потім не переробляти роботу.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я