Ці 5 продуктів, замість відчуття ситості, подарують вам голод!

0

Щоб вгамувати голод, потрібно що-небудь з’їсти. Здавалося б, це незаперечний факт. Проте цікаво те, що деякі продукти не тамують, а, навпаки, провокують відчуття голоду. Ось невеликий список продуктів, які не наситять вас, а лише зроблять більш голодними, інформує Ukr.Media.

Вівсянка

Це, мабуть, найпопулярніший варіант сніданку. Вівсянка корисна для травної системи. Однак навіть якщо ви будете харчуватися виключно цією кашею, не станете стрункішими.

Причина в тому, що сніданок, який складається виключно з вуглеводів, ненадовго втамовує голод, а це означає, що ви знову захочете їсти і скуштуєте щось, не дочекавшись обідньої перерви або з’їсте подвійну порцію пізніше.

Для того, щоб почуття ситості не залишало вас тривалий час, до вівсянки потрібно додавати авокадо або горіхи.

Ковбаса і сосиски

Для виробництва цих продуктів зазвичай використовують сировину низької якості. Зазвичай у їх складі відсутнє натуральне м’ясо або воно є у незначній кількості. Проте глутамат натрію у поєднанні з великою кількістю солі підвищить апетит у півтора-два рази, а це означає, що ви відчуватимете вовчий голод. До речі, з тієї ж причини деякі люди безконтрольно вживають чипси. Спробувавши один шматочок, вони не можуть зупинитися, не з’ївши всю пачку.

Замість сосисок і ковбас краще вибирати м’ясо. Навіть невелика кількість цього продукту наповнить вас відчуттям ситості, а не шкідливими добавками.

Соуси, кетчупи, заправки для салатів

Зазвичай такі продукти, представлені у магазинах, мають тривалий термін зберігання, який може становити кілька місяців або рік. Це не найкращий вибір для тих, хто хоче тривалий час насолоджуватися відчуттям ситості.

Соуси та кетчупи містять кукурудзяний сироп з великою кількістю фруктози. Ця речовина уповільнює вироблення лептину, який забезпечує відчуття ситості.

Що стосується заправок для салатів, то за кількістю шкідливих компонентів вони цілком можуть зрівнятися з майонезом.

Знежирені продукти

Якщо покупці вибирають продукт із позначкою “знежирений”, то у них виникає думка, що його можна їсти у будь-якій кількості. Однак це велика помилка. Такий продукт може виявитися зовсім не корисним. Крім того, якщо ідеться про знежирені молочні продукти, то у них додають цукор, щоб поліпшити смакові якості.

Отже, якщо ви вип’єте пляшку знежиреного кефіру, замість склянки звичайного, то у результаті отримаєте більше вуглеводів, але відчуття голоду нікуди не зникне. Це означає, що вам доведеться перекушувати ще чимось, щоб позбутися голоду.

Яблука

Здавалося б, більш корисного перекусу не знайти. Яблука вважаються відмінним способом вгамувати раптовий голод. Однак насправді все відбувається з точністю до навпаки. Яблука швидко засвоюються. Проте у них міститься фруктова кислота, яка призводить до того, що почуття голоду посилюється.

Якщо потрібно перекусити, краще надати перевагу моркві, несолодкому печиву або горіхам. Кислі, солодкі та солоні продукти лише посилять голод.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я