Ці напої відмінно покращують пам’ять! Що рекомендують медики?

0

Зарубіжні фахівці представили напої, які сприяють поліпшенню пам’яті. Однією з рекомендацією є випивання кави.

Вживання кави допоможе в цьому завданні, він не тільки покращує пам’ять, що довели численні дослідження, в списку переваг: вплив на швидкість виконання дій, поліпшення уважності, пізнавальних функцій і настрою, пише Медицина 2.0.

Кофеїн дозволяє сконцентруватися на дрібницях, що в результаті сприяє запам’ятовуванню. Не менш гарні ягідні морси, так як м’ясисті плоди багаті антиоксидантами, які допомагають зосередитися, що досягається через п’ять годин після їжі. Вони ж покращують кровотік, що пов’язано зі зниженням ризику хвороби Альцгеймера.

М’ятний чай містить багато компонентів, які зменшують втому і стрес, що по суті покращує стимуляцію пам’яті. Вченим вдалося довести, вживання лимона або вдихання його запаху сприяє кращій концентрації, впливаючи в позитивному ключі на здоров’я мозку з підвищенням його продуктивності.

Аналогічною дією володіє напій з часточкою цитрусового і ложкою меду. Буряк містить велику кількість поживних речовин, які допомагають крові і кисню надходити в головний орган центральної нервової системи, тому сік з неї є ще одним радою для поліпшення пам’яті.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я