В Україні тарифи на газ підвищуватимуть в два етапи!

0

Як відомо, скоро закінчується дія контракту з “Газпромом” на транзит газу, і що буде далі, невідомо, адже про нову угоду сторони поки не домовилися. На тлі цього, українців хвилює питання, чи буде в Україні газ і яка на нього сформується ціна. Разом з тим Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ухвалила рішення підняти тарифи на послуги розподілу газу.

Про це пише Кореспондент.

Підвищення планується проводити поступово, спочатку з 1 січня 2020 року, потім з 1 липня 2020 року. Як відзначають в НКРЕКУ, це робиться, щоб не було соціальної напруги серед населення та різкого збільшення фінансового навантаження на споживачів блакитного палива.

Наприклад, новий тариф на послуги з розподілу газу з 1 січня 2020 року для компанії Вінницягаз може скласти 0,93 грн за куб. м, а з 1 липня – 1,16 грн за куб. м, тоді як діючий тариф становить 0,82 грн за куб. м.

Таким чином, з 1 липня 2020 року тарифи на розподіл газу для облгазів становитимуть від 0,28 до 2,73 грн за куб. м газу.

Разом з тим, на днях відбулася зустріч міністрів енергетики України і Російської Федерації, яка була присвячена можливому продовженню контракту на транзит газу через територію України. Новина про те, що Україна вступила з Російською федерацією в чергові “газові” переговори викликала широкий резонанс в соцмережах, в ході якого користувачі Facebook почали вимагати від керівництва НАК “Нафтогаз” прокоментувати те, що трапилося і пояснити, з якою метою проводилися переговори.

З огляду на суспільний резонанс, в Кабінеті міністрів до українців звернулися із заявою, в якій стверджується, що уряд як і раніше дотримується точки зору щодо європейських правил і довгостроковості, з якими повинен бути укладений контракт.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяЗбірну України чекає випробування чемпіонами світу! Команда Шевченка отримала нових суперників!
наступна статтяЩо про характер людини може розповісти аватарка в соцмережах — думка психолога!