Вам потрібно це знати! 10 жорстоких життєвих реалій, про які повинна знати кожна людина!

0

Багатьом здається, що краще не думати про жорстокості цього світу, тому що ми переконані, що у нас цілодобово повинні бути тільки приємні думки в голові, співзвучні позитивній хвилі. Але цей менталітет також може бути шкідливим. Це заважає побачити і прийняти реалії самого життя. У статті ми даємо опис тим жорстоким істинам, які є частиною нашого життя, а також намагаємося з’ясувати, чому необхідно пам’ятати про них, інформує Ukr.Media.

Молодість не вічна

В даний час соціологи кажуть всюди, що 30 років — це нові 20, 40 — нові 30 і так далі. Але водночас поняття «молода людина» — дуже відносне, наші тіла, хоча і повільніше, але старіють, і ми повинні пам’ятати про старість, хоча засоби масової інформації засліплюють нас фотографіями людей, які в 50 років виглядають на 30 років. Пам’ятаючи про те, що старість не за горами, ми в повній мірі повинні полюбити турботу про себе і своє здоров’я на щоденній основі.

Треба постійно вчитися

З віком наші когнітивні здібності слабшають, пам’ять і мислення погіршуються, і ми звикли сприймати цей факт, як належне. Але вчені відзначають, що постійні вправи допомагають підтримувати пам’ять та мислення в формі. Вирішуйте логічні завдання, читайте, пишіть, запам’ятовуйте вірші і тексти, вивчайте нову мову, будь-яка форма навчання ідеально підходить для підтримки роботи мозку. Ми навіть не говоримо про те, що світ змінюється так швидко, що вже недостатньо бути фахівцем лише в одній професії.

Алкоголь дійсно шкідливий

Так, навіть червоне сухе вино, яке деякі люди часто називають джерелом здоров’я. Ризик для здоров’я зростає навіть при мінімальному споживанні алкоголю, а фактичний збиток стирає всі можливі переваги певних напоїв з градусом.

Шлюб не обов’язковий

Спочатку люди вели спільне життя, тому що це збільшувало їх шанси на виживання. Пізніше — слідуючи традиціям або релігії. Крім того, ідеї про жахливу самотню старість у тих, хто не одружився або не мав дітей, глибоко вкоренилися у суспільстві. Тепер людина може жити одна. Немає нічого страшного в тому, щоб не пов’язувати своє життя ні з ким, якщо ваша родинна душа так і не була знайдена. Шлюб, заснований на принципі «гірше — нічого», сьогодні мало пов’язаний зі щастям.

Вибір обмежений

Тренери часто кажуть, що ми можемо бути тим, ким хочемо, і всі можливості в наших руках. Але чи так це насправді? Звичайно, є багато професій, які раніше ніхто й не міг собі уявити (досить згадати мисливця за пандами), але не всі з них доступні кожному, і не у всіх нас достатньо навичок для певної професії, що нормально. Ви можете постійно шукати нову роботу в новій сфері, але іноді варто вибрати підходящий саме вам варіант, хоча і не ідеальний, тому що в іншому випадку ви можете стати вічним учнем, який знає небагато про все, і водночас він не знає нічого глибоко.

Світ змінюється швидше, ніж ми думаємо

У нашому столітті світ змінюється зі швидкістю в десять разів більшою, ніж раніше. Ми вдосконалюємо не тільки технології, але і саме суспільство, ми успішно боремося зі старими стереотипами та набуваємо нові переконання. Але, крім того, змінюється й основа нашої роботи: професії, робочі місця і способи її виконання. Потрібно визнати це і спробувати бути в курсі цих змін або, в іншому випадку можна залишитися «на узбіччі життя».

Твоє майбутнє — твоя проблема

Людина на піку своєї молодості мало замислюється про те, що буде потім, і в нашому суспільстві завжди існує одне і те ж уявлення про майбутнє: я піду на пенсію, і мої діти допоможуть мені… Але насправді, ніхто не подбає про нашу старість краще, ніж ми самі. Якщо хтось допоможе нам на етапі виходу на пенсію, це буде здорово, але ви не повинні заздалегідь розраховувати на таку велику підтримку. Підготовка до пенсійного віку повинна бути зроблена заздалегідь подбайте про тіло і розум.

Зовнішній вигляд має значення

Хоча ми стверджуємо, що головне — це внутрішній світ, красиві люди виглядають більш здоровими та привабливими, що полегшує набуття ними нових друзів, їх слова, як правило, мають велику цінність, і в кінцевому підсумку вони більш успішні. Тому має сенс вкладати кошти в зовнішність, і якщо вам не пощастило отримати дар природи у вигляді краси, то це повинно бути компенсовано хорошим доглядом за собою, чарівністю та інтелектом.

Завжди є хтось кращий і молодший

Незалежно від того, чого ми досягли в житті, завжди буде хтось, хто так само гарний у своїх силах і навіть кращий. Не можна і не потрібно конкурувати з усім світом; єдина людина, яку ти повинен подолати сьогодні — це ти вчорашній.

Ми можемо втомитися

Телевізійні екрани та журнальні сторінки транслюють ідеальний образ сучасної людини, якій вдається перед походом на роботу сходити в спортзал і після напруженого дня присвячувати час своїй улюбленій справі. Вона робить справи Геракла, слідуючи чітко за списком. Насправді, ми не ідеальні, і ми можемо втомитися, прокинутися пізно і навіть бути ледачими. Можливо, не дуже приємно думати про себе в такому ключі, але якщо ви усвідомлюєте необхідність відпочити та розслабитися, ви не будете відчувати докори совісті кожен раз, коли робите невелику перерву

Загрузка...