Виберіть форму носа, а ми розповімо про ваш характер!

0

Ізраїльський вчений Авраам Тамір з університету їм. Бен-Гуріона прийшов до досить несподіваного висновку.

На його думку, форма носа може розповісти про наш характер більше, ніж ми самі. Перевіримо?

Джерело

1. Нубийский ніс

Володар такого носа – це справжній оптиміст, який знайде вихід з будь-якої ситуації. Крім того, ви досить цікаві, а також завжди прагнете допомогти іншим.

2. Грецький ніс

Ви досить практичні як у житті, так і в справах. Триматися намагаєтеся, як правило, в стороні, так як занадто сильну увагу до себе ви не любите. Почуття і емоції висловлюєте рідко, але до близьких людей ви завжди зберігаєте вірність.

3. Римський ніс

Ви мислите нестандартно, в конфліктних ситуаціях діяли дуже самовіддано, до останнього захищаючи свою точку зору, а заради досягнення поставленої мети ви готові піти на багато що.

4. Орлиний ніс

Під вашим чуйним керівництвом будь-яка затія приречена на успіх. Чи це щось формальне або неформальне. Все це тому, що в роботі ви ведете себе гранично чесно.

5. Кирпатий ніс

Ваша непередбачуваність і спонтанні рішення не дуже подобаються оточуючим людям. При цьому принцип «менше слів, більше діла» — це точно про вас.

6. Прямий ніс

Ви справжній ураган! Ваші почуття завжди переважають над розумом, а оточуючим краще ніколи не вступати з вами у суперечку, тому що пощади від вас вони не дочекаються.

7. Ніс з невеликою горбинкою

Ви дуже щедрі і ніколи не залишите близьких в біді, але оточуючі вас люди часто вас не цінують. А даремно! Адже ви людина тонкої душевної організації і образити вас досить просто.

8. Ніс з горбинкою

Ви володар досить м’якого характеру, знаєте, що таке щира любов, і з задоволенням даруєте її близьким. Краще інших вмієте дружити і слухати.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я