Високосний рік! Що можна робити в 2020-му!

0

Більшості людей відомо, що високосний рік є досить несприятливим часом. Експерти в галузі біоенергетики розкажуть вам про те, що можна робити в 2020 році, а що не можна.

Цей рік обіцяє бути цікавим і дуже важливим для більшості з нас. У гонитві за щастям намагайтеся не забувати про те, що дуже важливо проживати правильно кожен окремий день.

Чому високосний рік небезпечний
З точки зору науки, високосний рік небезпечним бути не може, але експерти відзначають, що це відступ від норми у вигляді додаткового дня змінює картину в цілому.

Спостереження показують, що високосні роки – час, коли ні в чому і ніколи не можна бути впевненими на сто відсотків. Неприємності можуть очікувати людей, які їх чекають найменше. Кажуть, для того щоб все було в повному порядку, необхідно трохи більше часу присвячувати ретельному продумування планів.
Чи можна переїжджати в 2020 році
Переїзд – дуже відповідальне завдання, в процесі якої навіть в найсприятливіший час з’являються різні проблеми. У високосний рік ці проблеми можуть вийти на новий рівень. Є не просто ймовірність щось банально забути, а ризик зробити помилку, виправити яку буде непросто.
Вердикт експертів досить очевидний, але не суворий: переїзд здійснювати можна, але тільки в тому випадку, якщо він змушений або ретельно спланований заздалегідь. Спонтанний переїзд може закінчитися великою невдачею.
Чи можна робити ремонт у 2020 році
Ремонт – це енергозатратна завдання. Він може розтягнутися на тривалий час, через що у високосний рік категорично заборонений. Разом того щоб починати з самого складного, краще, навпаки, почати з якихось простих завдань, розбивши ремонт на безліч легких справ. Не варто влазити в борги заради здійснення ремонту і намагатися зробити все максимально швидко. Поспішати в 2020 році не можна, тому що саме з цієї причини відбувається найбільша кількість проблем у високосний рік.

Чи можна одружуватися в 2020 році
Грати весілля не бажано. На створення сім’ї в 2020 році заборони немає, але експерти настійно не радять у високосний рік одружуватися. Такий шлюб ризикує не триватиме довго. Так можна буде залучити в відносини нові страхи, які приведуть до дисгармонії. Згідно багатовіковим спостереженнями, ймовірність розриву в високосні роки значно підвищується. Проте, якщо ви планували весілля дуже давно, можна її зіграти незважаючи на несприятливі прикмети.

джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я