Interactive Brokers Україна

0

Компанія Interactive Brokers (IB) є американською брокерською фірмою, що існує на ринку вже більше 40-ка років. Сьогодні вона здійснює щоденно до мільйона угод, працюючи на 125 ринках по всьому світу. IB пропонує широкий вибір інструментів для своїх клієнтів, серед яких фонди, акції, валюти, ф’ючерси та ф’ючерсні опціони, CFD, індекси та багато іншого. Всіма інструментами можна користуватись, відкривши лише один рахунок.

Хоча, компанія і заснована в США, але працює з нерезидентами, що є її значною перевагою. Діяльність брокера регулює американське законодавство. Високі страхівки у випадку банкрутства компанії також є перевагою Interactive Brokers Україна. Фірма не ставить мінімальної суми для відкриття рахунку, а також не вимагає оплату за його обслуговування. Що ж потрібно для того аби відкрити рахунок в IB?

З чого почати?

Для того, щоб мати змогу відкрити рахунок на платформі, необхідно вказати не лише повне ім’я та дату народження, але й відомості про:

 • посаду;
 • місце роботи;
 • вказати дохід;
 • досвід торгів на біржі;
 • оцінити власні знання у цій сфері.

Вищеперелічені дані необхідні компанії, щоб визначити, яка торгівля буде доступна клієнту. Хоча, для підтвердження таких даних фірма не вимагає відповідних документів. З офіційних документів необхідно подати лише паспорт або водійські права або ID-картка, та документи, що підтверджують місце проживання.

Завантаживши необхідні документи та вписавши всі дані, потрібно очікувати повідомлення про прийняття і відкриття рахунку. Зазвичай розгляд документів займає 1-2 дні.

Поповнити необхідно через Swift-переказ. Хоч банки попереджають, що такі операції можуть зайняти до 5-ти робочих днів, як правило, протягом дня кошти уже надходять на рахунок.

Особливості компанії

Комісія в IB залежить від вибраного торгового інструменту. Клієнтам пропонуються торги більше 20-тьма валютами. На сайті розміщена також цікава інформація, яка стане в нагоді новачкам цієї сфери, а досвідченим користувачам підвищить рівень кваліфікації.

Міжнародні комісії такі як NSE, FINRA, FCA, SEC, SEHK, SIPC, канадські, люксембурзькі та японські органи фінансового нагляду регулюють діяльність Interactive Brokers. Якщо ж брокер відповідає усім вимогам вищеперерахованих організацій, то лиш тоді він отримує ліцензію на діяльність. Сегреговані рахунки забезпечують захист фінансів клієнтів.

Переваги IB

Торгівля можлива на порталі клієнтів, а також у мобільних додатках. Серед переваг сервісу, що пропонує компанія Interactive Broker, клієнти відзначають:

 1. Великий вибір інструментів для торгівлі.
 2. Відсутність мінімального депозиту.
 3. Безпека сервісу, що гарантована великою кількістю міжнародних органів, що її регулюють.
 4. Широкий асортимент рахунків.
 5. доступ до 125 міжнародних ринків.
 6. Навчальні матеріали для розширення знань та покращення кваліфікації.

 

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я