Головні переваги акумуляторного шуруповерта

0

Шуруповерт — дуже популярний у багатьох ситуаціях інструмент електричної категорії. При цьому акумуляторна модифікація має статус універсальної. Характеристики та типи даного виду інструменту різняться, а тому, замовляючи товар в інтернет-магазині Болгарка.укр, незайвим буде отримати консультацію досвідченого фахівця, що перебуває в штаті компанії. Болгарка.укр запевняє, що пропоновані споживачам товари сертифіковані та мають високий рівень якості. Доставка відрізняється зручністю та оперативністю.

Шуруповерт акумуляторний: вражаючі переваги

Якщо перед вами постало завдання змонтувати меблі або вхідні/міжкімнатні двері, шуруповерт стане незамінним помічником у роботі. Пропонуючи купити акумуляторний шуруповерт за доступною ціною, Болгарка.укр зазначає, що акумуляторна варіація цього приладу має деякі переваги, в тому числі:

  • мобільність: завдяки цьому параметру роботу можна здійснювати на будь-якій висоті та будь-якій відстані, і довжина кабелю не є в цьому випадку бар’єром;
  • автономність: оскільки цей різновид інструменту функціонує на основі батарейок, відсутність розетки поблизу або тимчасове відключення електрики також не стануть на заваді її діяльності.

Пропонуючи до реалізації акумуляторний шуруповерт, онлайн-магазин Болгарка.укр гарантує, що ваші очікування цей прилад виправдає повністю.

Маючи намір купити шуруповерт, стурбуйтеся критеріями вибору

Якщо ви поставили перед собою завдання купити акумуляторний шуруповерт недорого, рекомендуємо звернутися до послуг інтернет-магазину Болгарка.укр – в каталозі даний інструмент є в різних модифікаціях. Що стосується нюансів вибору, то слід звернути увагу на такі характеристики, як:

  • типовий різновид батареї;
  • місткість цього елемента;
  • обертаючий момент;
  • попередньо встановлена ​​для обертальної функції швидкість;
  • патрон.

У деяких моделях дриль шуруповерт акумуляторний має додаткові опції, але тип батареї – характеристика найбільш важлива. У цьому плані існує 3 варіації: батарея нікель-кадмієва, нікель-металогідридна, а також літій-іонний різновид.

Для першого типу характерні надійність, велика енергоємність та низька ціна. Другий тип не визнає низьких температур (відмовляється працювати) і довго заряджається. Третій (сучасний) має малу вагу, компактний, швидко заряджається. Але він вимагає оберігання від ударів та перегріву.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я