Хлопчик знайшов ключі від Ламборгіні і просто повернув їх власникові. Подивіться, як той віддячив малому..

0

Добрі справи – це не завжди легко. Напевно, тому в світі так багато зла. Хтось може сказати, що з вибором найскладніше малозабезпеченим. Мовляв, куди простіше “взяти в борг”, а не заробити самому. Але я не погоджуся. Багато відчайдушно намагаються і вириваються вперед. Лише за допомогою чесності! Що і доводить ця історія.

Перед вами – Нікі Джем. Відомий пуерто-ріканський співак домініканського походження. Зараз він знаходиться на піку своєї кар’єри. Але цей “щабель” дався йому не з першої спроби. Він пройшов через терни. Сьогодні у співака є власна зірка на Голлівудській алеї слави. А на минуле Різдво у Нікі здійснилася мрія – йому подарували Lamborghini Huracan.

Чоловік похвалився машиною в соцмережах і не забув подякувати шанувальникам. Але смак радості раптово зблід: Нікі Джем якимось дивним чином втратив ключі від розкішного авто. Йому довелося просити про допомогу ..

Як ви думаєте, хто йому допоміг з пошуками? Маленький хлопчик зі скромної родини. Він, не вагаючись ні секунди, повернув співакові свою знахідку. Співак був дуже вдячний. Мабуть, накопичувати борги – це не в стилі Ніки Джема. Тому він з почуття подяки подарував родині хлопчика пікап фірми Jeep. + Вся ця історія – зразок правильних вчинків. Надихайтеся!

Загрузка...
попередня статтяКондратюк: у мене є 100% формула щодо урегулювання конфлікту на Донбасі. Перше потрібно…
наступна стаття4 відомі всім фрази, які ми неправильно зрозуміли..