Нy щo yкрaїнцi, готові до цього? А тeпeр yвaгa! Сьоrодні Трамп запросuв Зеленського обговорuтu ЦЕ. Якщо Зеленський дасть згоду, їх всіх пресаджають…

0

Зустріч президента України Володимира Зеленського і президента США Дональда Трампа, по всій видимості, відбудеться між 24 і 28 вересня.

Про це повідомляє  «Апостроф»  з посиланням на власні джерела.

Джерело стверджує, що глави держав побачаться під час 74-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй, яка відкриється в Нью-Йорку.

«Зустріч, найімовірніше, відбудеться під час візиту Зеленського в США, де український президент готується виступити на засіданні Генеральної Асамблеї ООН», – поділився інформацією співрозмовник інтернет-порталу.

За його словами, підготовка організації зустрічі вже почалася. До того ж обидві адміністрації жваво зацікавлені у зустрічі.

Також інсайдер повідомив, що основними темами для обговорень стануть продовження військової і економічної підтримки України з боку США і узгодження позицій України і Сполучених Штатів з питання налагодження європейсько-російських відносин.

Що стосується теми американської допомоги, Зеленський і Трамп поговорять про постачання американської зброї в Україні та розширення військової аспекту взаємин двох країн. По другому питанню намічено обговорення «Північного потоку». Зеленський не приховує наміру довірити вирішення проблеми американській стороні. Про це він заявив ще 6 липня, під час робочої поїздки до Львівської області.

«Єдине рішення цього питання – у мене буде зустріч в Сполучених Штатах з президентом США. Це єдина людина, яка, я впевнений, вирішить це питання в сторону України », – сказав тоді президент України.

Також на зустрічі обговорять питання боротьби з корупцією в Україні та розкрадання держ.допомоги США.

Питання безпосередньо стосується екс-президента України П.Порошенко, який безпосередньо причетний до розкрадання грошей американських платників податків.

Американська сторона може сприяти розслідуванню цих справ, що загрожує екстрадицією Порошенко в США.

Як відомо, Трамп вкрай негативно ставиться до П.Порошенко і готовий допомогти Президенту Зеленському в боротьбі з корупційними синдикатами олігарха.

Обов’язково поділися з друзями. Країна зобов’язана знати правду!

Загрузка...