В Естонії президентка звільнила міністерку за те, що та возила дітей на службовій машині

0

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд 21 листопада звільнила міністерку освіти і науки Майліс Рейпс, тому що та возила шістьох дітей у школу і на гуртки на службовій машині.

«Прем’єр-міністр Юрі Ратас направив мені прохання про відставку міністерки освіти і науки Майліс Репс, і сьогодні я підписала рішення про звільнення її з посади міністерки освіти і науки за пропозицією прем’єр-міністра», – йдеться в опублікованій на сайті президентки заяві Кальюлайд.

До цього протягом трьох днів журналісти естонського видання Оhtuleht знімали на відео пересування міністерки.

Вони з’ясували, що на службовій машині вона не тільки їздить на робочі зустрічі, а й підвозить своїх дітей. Цього факту виявилося досить, щоб міністр сама подала заяву про відставку.

«Минулий тиждень був найважчим періодом у моїй політичній кар’єрі. Я перебувала під сильним тиском щодо суміщення ролей міністра і матері.

Я визнаю, що помилялася, і приношу за це свої вибачення.

Я хочу запропонувати своїм неповнолітнім дітям безпечне і мирне середовище для зростання.

Ось чому сьогодні я вирішила піти з поста міністерки освіти і науки і беру на себе політичну відповідальність за свої помилки в поєднанні роботи і сімейного життя», – написала Репс на своїй сторінці в соцмережі.

Прем’єр-міністр Юрі Ратас висловив занепокоєння, що професійний урядовець змушена піти у відставку, проте прийняв її заяву і передав президентці.

Джерело

Загрузка...