5 важливих речей, які має обов’язково зробити кожна жінка на Покрову, 14 жовтня, щоб бути щасливою і здоровою

0

Щороку 14 жовтня православна церква відзначає неперехідне велике православне свято Покрову Пресвятої Богородиці, повна назва свята «Згадування появи святого Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії» Джерело

Що потрібно зробити на Покров 14 жовтня кожній жінці

Найголовніше на Покров – помолитися перед образом Пресвятої Діви Марії. Подякувати за все, що ви маєте в цьому житті, попросити допомоги, захисту для себе і близьких. Якщо є можливість – сходити до церкви, якщо немає, вимовити слова молитви вдома.

Навіть якщо ви не знаєте молитви, звертайтеся до Богородиці своїми словами, головне – від чистого серця. Вважається, що будь-які прохання в цей день будуть почуті і виконані, а хто просить знайде захист і покрив від всіх бід і нещасть самої Пречистої.

Незаміжні дівчата, які мріють вийти заміж, ставлять свічки біля ікони Покрова Пресвятої Богородиці, і просили про щасливе заміжжя.

Заміжні жінки моляться про щастя і благополуччя в родині, а бездітні пари просять про якнайшвидше поповнення і тому, щоб вийшло швидко зaвaгітніти.

Покровy завжди в народі відзначали веселими гуляннями, ярмарками, веселощами, молодь – хлопці і дівчата – виходили на вулицю і веселилися.

Вважалося, що 14 жовтня можна зустріти свого судженого.

Щоб залучити в свій дім щастя і благополуччя, в Покров подавали милостиню бідним і намагалися допомогти нужденним. Вважалося, що той, хто в цей день подасть, ще більше отримає в поточному році.

На Покрову накривають святковий стіл і сім’я збирається за сімейним обідом. Головною стравою на святковому столі вважаються млинці з різними начинками. У наших предків існував такий обряд – з тарілкою свіжої випічки необхідно пройтися по всьому будинку і подякувати Богородиці за все, що вам було дано в цьому році.

На Покрову намагалися задобрити домовика – пригощали його млинцями, поклавши куточок будинку.

Загрузка...