А сь і новий прем’єр-міністр України: Володимир Зеленський oшeлeшuв українців несподіваною заявою

0

Глава нашої держави Володимир Зеленський вирішив не тягнути гуму і відправився голосувати з самого ранку, а заодно і поділився з журналістами своїм баченням того, хто повинен сісти в крісло прем’єр-міністра України.

Про це розповів Нyser .
Президент нашої країни сказав, що наступним прем’єр-міністром стане професійний економіст. Обов’язковою також є умова того, що кандидат не повинен мати досвіду роботи на схожій посаді. Такі слова Володимир Зеленський озвучив під час голосування в Коледжі морського і річкового флоту, розташованому на Оболоні в столиці, де знаходиться виборча дільниця.

Глава нашої держави не виключає, що його позиція може не сподобатися українцям, проте він переконаний, що найкращим кандидатом стане професійний економіст, але конкретних прізвищ він при цьому не назвав.

Однак в той же час Володимир Зеленський розповів, кому точно не варто розраховувати на крісло прем’єр-міністра. За словами гаранта, про цю посаду слід забути тим, хто коли-небудь призначався спікером, прем’єр-міністром або ж є лідером будь-якої з політичних сил. Також він підкреслив, що в даний час проводяться відповідні консультації.

У своїх коментарях під відео українці підтримали президента України і побажали, щоб у нього вийшло задумане. Чимало постів були присвячені екс-гаранта і іншим політичним діячам, проте вони були наповнені не теплими словами, а сарказмом і образами.

Загрузка...
попередня статтяУкраїна в сльoзaх! Велuчeзнa втрaтa: Нe cтaлo нaрoднoгo дeпyтaтa, вeлuкoгo сuнa українського народу (ФОТО)
наступна статтяРодичі подумали, що у молодої просто передвесільний мандраж. Але коли ситуація була вже критична, доктор попросив наречену нахилити голову