“А що красивішої не знайшлося?”: Олег Винник вперше показав свою дружину. Вовчиці шаленіють!

0

Нарешті сталося. Популярний український співак Олег Винник дуже довго приховував не тільки свою дружину, але і її ім’я. Хоча в пресі давно припускають, що Винник живе зі своєю бек-вокалісткою Таюне.

Цьому з’явилося підтвердження і від Юрія Горбунова, який опублікував в соціальній мережі фото, де він позує зі своєю дружиною Катею Осадчою, Олегом Винником та його бек-вокалісткою Таюне. Кохана сфотографувалася поруч з Винником, а співак її ніжно обійняв. Той факт, що на фото зняті також Горбунов з Осадчою доводить, що на знімку зображені пари.

“Якщо б ми з Катрусею співали, то разом з Олегом Винником та Таюне були б АББА!”, – підписав жартівливо фото Юрій Горбунов.

Неоднозначний підпис Горбунова ще раз підтвердив той факт, що Олег Винник живе з Таюне разом. Зустрічаються вони ще зі студентських часів, а їх син зараз навчається за кордоном.

Багато підписниць вже встигли написати, що Таюне та Винник дуже схожі і разом виглядають щасливою парою. А співають разом – ще краще. Деякі підписники, правда, звинуватили Таюне у зловживанні пластикою.

“Гарна у Винника дружина,така миленька ?, Які ви всі красиві, Як ви підходите одне одному, Вона пластику недавно робила, обличчя дивне?, Йой, нащо, йому така страшна, що красивішої не знайшлося?”

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я