Дві Сестри йшли додому, але тут дорогу їм перегородили 8 чоловіків. Те, що було далі, ш0кує

0

Почувши таку історію, мимоволі задумаєшся про те, що багато тварин набагато більш людяні, ніж деякі люди …

На початку березня двоє дівчаток-ростовчанки, дев’яти і шістнадцяти років, йшли за продуктами в магазин. В руках, крім пакетів, сестри тримали мобільники, на яких час від часу щось дивилися.

На одному з поворотів дівчаток раптом обступила йде повз компанія з восьми чоловік. Всі дорослі чоловіки, одягнені в брудні спецівки – мабуть, поверталися з підробітку. Один з них схопив молодшу, Наташу, за капюшон: «Гей, мала! А ну, давай сюди телефон! ». І підкріпив слова дією, почавши викручувати руку дівчинки.

Старша сестра хотіла захистити Наташу і вдарила нападника сумкою. Тоді решта бандити стали погрожувати вже їй. Незважаючи на крики «Допоможіть!», Ніхто з перехожих не поспішав ставати на захист дітей! Побачивши небезпечну компанію, все поспішали забратися подалі від того, що відбувається … «Я дуже злякалася, не знала що робити, Наташа верещала дуже голосно, плакала, а люди проходили повз …», – розповідає школярка. Але тут раптом з будівництва неподалік вибігла зграя собак. Тварини кинулися до людей, оточили грабіжників і дівчаток кільцем і стали грізно гавкати на чоловіків!

«Дворняги буквально кинулися нам на допомогу. Один з чоловіків вдарив найближчу собаку ногою по морді, але та вкусила його і продовжувала захищати нас », – кажуть діти. Злочинці заметушилися. Голосний гавкіт собак привернув увагу, і ось уже біля місця подій зупинилася маршрутка, підійшли люди. Тоді злочинці зрозуміли, що запахло горілим, кинули відібрані телефони і сумку на асфальт і зникли.

Дівчатка пережили стрес, на шиї в однієї з них залишився слід від врізався капюшона – настільки сильно його тягнули. Але вони не забули тих, хто їм допоміг! «Ми з сестрою вирішили віддячити наших чотириногих рятівників: купили пиріжки, молока з хлібом і пригостили всю зграю. Я дуже вдячна цим тваринам. І мені незрозуміло, чому проходять люди не допомогли нам – адже бачили ж, що на нас напали », – дивується дівчинка.

Ось така історія порятунку. Тут мимоволі згадаєш всіх, хто кричить про вилов і знищення бездомних собак.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я