Звістка

Новини України та світу

  • УКРАЇНА
  • CВІТ
  • БЛОГИ
  • CУСПІЛЬСТВО
  • ПОРАДИ
  • РІЗНЕ
  • Home
  • CУСПІЛЬСТВО
  • Дитина народилася без очей – і мати відмовилася від нього. Але Різдво він зустріне в сім’ї

Дитина народилася без очей – і мати відмовилася від нього. Але Різдво він зустріне в сім’ї

admin
02.01.202003.01.2020 No Comments

Восьмимісячний Олександр К. народився без очних яблук через синдром анофтальмії SOX2.

Це дуже рідкісне порушення: відомо всього три випадки. Лікарі кажуть, що в іншому малюк «абсолютно здоровий».

Біологічна мати Олександра дізналася про його дефекті на 31-му тижні вагітності. Після пологів вона відмовилася від малюка.

На щастя, співробітники притулку, в якому опинився маленький Сашко, на цьому тижні оголосили, що знайшли для нього «теплу і люблячу» сім’ю.

Світлана Сирова – журналістка, вперше розповіла Сашину історію, написала:

«Дитина їде у велике місто з гарною медициною, школами і кружками. У нього будуть сестри і дача в літню пору.

Ще раз спасибі всім, хто був небайдужий до долі малюка, і особливо тим сім’ям, які спеціально під Сашу почали оформляти документи. Їх було кілька і всі чудові! »

У жовтні, коли почався процес усиновлення, лікар Тетяна Рудніковіч говорила, що Саша «проходить всі звичайні огляди і аналізи, як будь-яка дитина цього віку. У нього все в нормі ».

Нещодавно Саша з медсестрою їздив в Санкт-Петербург, де йому поставили перші протези. Лікарі планують сформувати дитині очні яблука. Це буде зроблено, щоб уникнути деформації особи у хлопчика, проте бачити він, за словами фахівців, не зможе ніколи.

Зате тепер у нього є сім’я – а це найголовніше!

Загрузка...

Навігація записів

Дозвольте і мені вставити свої 5 копійок про 3еленського! Академік Борис Патон зробив рeзoнaнcнy заяву про президента
Мама на новий рік відкрила дитині «Кіндер сюрприз» і одразу викликала поліцію

Related Articles

Отруєння Віктора Ющенка замовив особисто Путін. Розвідка США розсекретила звіт

admin
07.04.202507.04.2025 No Comments

Ірина Федишин – стала лідеркою за зборами коштів для ЗСУ серед українських артистів.

admin
01.04.202501.04.2025 No Comments
війна Україна

Термін добровільного повернення на службу після СЗЧ продовжили до 1 березня 2025-го

Galina
15.01.202515.01.2025 No Comments

Залишити відповідь Скасувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright 2018. All rights reserved | Theme: OMag by LilyTurf Themes