Ей вu, nрuдyр*кu, я прocтo рeгoчy з вaс, cтaдa йoлo*niв, які бігають із лозунгом «Ні капітуляції»

0

Деякі люди виявилися дійсно тупоголовими і почали звинувачувати мене у тому, що я підтримую капітуляцію України

Та ні, довбані придурки, я просто регочу з вас, стада йолопів, які останній тиждень бігають із лозунгом «Ні капітуляції» у той час, які ніякої капітуляції не існує в принципі! Верніше, вона існує, але виключно у хворій фантазії Порошенка та його секти.

Адже наразі ситуація абсолютно зрозуміла: #Зеленський намагається повернути українську владу на Донбас і припинити там бойові дії, аби наші захисники більше не гинули. Таким чином мова йде про повернення Луганська і Донецька, але не за будь-яку ціну і точно не в рамках капітуляції!

Перед усім – це виконання двох основних умов: виведення російських військових з окупованих територій і контроль української армії над державним кордоном. Без цих двох умов жодної угоди не буде і це усвідомлюють усі люди, що перебувають у здоровому глузді і не ведуться на недолугі інформаційні викиди від корупціонерів, що п’ять років нас грабували, а тепер їх, бачте, позбавили доступу до корита і вони з того біснуються.

Тож бажаю усім українцям спокою, рівноваги, виваженості, почуття гумору (куди ж без нього) і, головне, мудрості та витримки, тому що як у нашого Президента і його команди нічого не вийде, то активна фаза війни буде тривати ще дуже-дуже довго, а разом із нею будуть гинути наші захисники, і батьки будуть ховати своїх дітей, а не навпаки..

Євген Шевенко

Загрузка...