Наречена заплакала на власному весіллі, коли її наречений дав обіцянку іншій.

0

Наречений під час весілля дав обіцянку доньці нареченої щиро любити її як власну дитину, чим змусив кохану плакати від щастя.

Американець під час церемонії одруження змусив плакати свою наречену і усіх присутніх, давши обіцянку бути вірним юній дівчинці. І це не безглуздий жарт, а гарний вчинок, здатний обнадіяти всіх дітей із неповних родин, інформує Ukr.Media.

Келсі і Джиммі з міста Аллентаун, штат Нью-Джерсі, США, познайомилися одне з одним ще у дитинстві, коли ходили до одного дитячого садка. Потім доля розвела їх і вони тривалий час нічого не знали одне про одного, поки одного разу Джиммі не додав її у друзі на фейсбуці.

Келсі почала помічати, що Джиммі активно лайкає її записи і коменти.

«На Різдво 2017 року я відправила йому привітання у фейсбуці, а вже за тиждень у нас було перше побачення, так усе і почалося.»

Через місяць активних зустрічей Келсі, будучи самотньою мамою, вирішила познайомити Джиммі зі своєю семирічною донькою Олівією.

Вона запланувала сімейну вечерю і запросила свого залицяльника. Келсі нервувала, але у неї було гарне передчуття, яке не підвело, — Джиммі і Олівія миттєво потоваришували.

«Це було божевілля! Як ніби вони вже знали одне одного. Вони жартували і сміялися з мене! Це було чудово і так невимушено. Вони відразу порозумілися.»

За кілька років пара нарешті вирішила одружитися. У призначений день Джиммі приготував сюрприз для майбутньої дружини і прийомної доньки. Спочатку він дав обіцянку коханій, а потім повернувся до Олівії.

«Олівіє, починаючи з цього дня, я обіцяю щодня нагадувати тобі, як сильно тебе люблю. Я обіцяю вчити і поважати тебе до кінця наших днів. Я обіцяю ніколи не ставитися до тебе як не до своєї дитини, і я щасливий називати тебе своєю донькою. З цієї миті ти дійсно будеш моєю донькою і другим коханням у моєму житті. Я люблю тебе, Олівіє.»

Дівчинка не змогла стримати почуттів, втім, як і інші гості церемонії.

Після цих слів Джиммі подарував доньці намисто з дорогоцінним каменем, який зробив для неї на замовлення — на ньому викарбуване ім’я Олівії і дата весілля Джиммі та Келсі.

Подарунок став несподіванкою навіть для мами дівчинки.

«До того, як він почав говорити, я й гадки не мала, що він збирається робити. Це було неймовірно. Олівія міцно обійняла Джиммі, сказала, що сумувала за ним весь день і заплакала.»

Келсі вважає, що вчинок її чоловіка був не тільки для неї і Олівії, але і для усіх самотніх мам.

«Я була самотньою мамою протягом дуже довгого часу, і у мене були дійсно жахливі стосунки. Я відчуваю, що це дасть іншим самотнім мамам віру у те, що знайдеться хтось, хто буде любити тебе і твою дитини так само, як власну.»

Користувачі соцмереж не змогли оминути увагою цю історію і зізналися, що вона викликала у них сильні емоції.

  • Я весь у сльозах щастя. Мені це подобається!
  • Дивовижні фотографії! Я плакала, дивлячись на них. Я дуже радію за вас усіх. У вас був особливий день!
  • Це зворушує мене до самого серця. Обожнюю вас!
Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я