Site icon Звістка

Пам’ятаєте маленького Андрійка з Черкас, який майстрував сніговичків, щоб вилікуватися від раку… Дивіться де він тепер…

Хлопчик Андрійко з України, який майстрував іграшкових сніговичків, щоб зібрати гроші на лікування від раку крові, яким малюк захворів у три роки, пішов у перший клас. Правда, вже не в перший раз, інформує Ukr.Media.

Торік Андрій вже ходив на лінійку — в рідних Черкасах. Тепер же сім’я хлопчика переїхала жити в Гомель: його мама Олена ще у 2018 році вийшла заміж за білоруса, і довгий час молода сім’я жила на дві країни. Але тепер визначилися: всі разом будуть жити в Гомелі. Андрійка перевели в білоруську школу.

– Програми в білоруській та українській школах різні, тому нам довелося ще раз піти в перший клас. Андрійкові ми все пояснили, і він поставився до ситуації з розумінням, До того ж тепер нам не потрібно кожні три місяці їздити на обстеження, всі лікарі поруч, — розповіла мама хлопчика.

Нагадаємо, коли Андрійку було три роки, він захворів на гострий лімфобластний лейкоз. Разом з мамою малюк приїхав з України лікуватися в Гомель, в Республіканський науково-практичний центр радіаційної медицини та екології людини. Йому було дуже погано, і, щоб розважити хлопця, мама придумала заняття — робити сніговичків.

Зворушливе фото, на якому малюк зосереджено майструє іграшку, облетіло соцмережі — і запустило хвилю добра по всьому світу. Купити сніговичка і перевести Андрію гроші на лікування побажали тисячі людей. Виконати йому замовлення допомагали сотні білорусів. Взимку 2015-го, коли дні були короткими та темними, вони відривалися від своїх важливих справ і майстрували для Андрійка сніговиків — щоб ті в підсумку врятували йому життя. І не тільки йому: виявляється, ще 12 дітей отримали допомогу завдяки тій акції.

Джерело:vidgolos.co.ua

Exit mobile version