Ще така молода… Пішла з життя відома українська актриса театру і кіно

0

5 жовтня на 34 році життя не стало актриси театру і кіно Марини Кукліної-Май. Гірку звістку принесли численні друзі і колеги актриси. Імовірно жінка померла через онкологію. Раніше, в листопаді 2018-го року, актриса проходила лікування від раку, зазначають Патріоти України.

«Целеустремленная, люблю жизнь и радуюсь-))))
Занимаюсь йогой, люблю путешествовать», — характеризувала себе актриса на одній з театральних сторінок.

«Вперше я запам’ятала Марину, коли ми побачились випадково в Храмі в Пархомівці. Ми з чоловіком поїхали подивитися мозайки Реріха, і раптом, в майже порожній церкві зі мною вітається дівчина, посмішка якої сяє, а сама вона випромінює Світло. А потім ми з сином прийшли на виставу «Поліанна» і я вперше побачила її на сцені і просто розчинилася й закохалася, я плакала, сміялась і раділа, що мій син побачив Поліанну, навіть кращу, ніж в книжці. І неможливо було відмежувати актрису від її персонажу. Тому що точнішого співпадіння, внутрішнього, перш за все, навіть уявити собі важко. Дівчинка Поліанна, яка опинилась в місті, аби навчити всіх радіти. Мариночка, яка опинилась в цьому світі для того, щоби дарувати нам Радість і Світло, а ще навчити нас любити, прощати, боротися, терпіти, Жити!» — згадала першу зустріч з Кукліною українська актриса і телеведуча Римма Зюбіна.

«Марина Кукліна… Ти просто космос! Спочивай з миром», — написала Діна Куца.

Довідка: Марина Юріївна Кукліна (Кукліна-Май) народилася 12 червня 1986 року. У 2003 році вступила у Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені. Карпенка-Карого, який закінчила у 2007. З 2007 року — актриса Київського театру на Липках, серед її робіт: «Поліанна» — Полліанна (режисер Ст. Гирич), «Привид замку Кентервіль» — Вірджинія (режисер А. Артіменьєв). З 2009 року знімалася в кіно. Чоловік — український режисер Андрій Май. Без матері залишився син.

Загрузка...
попередня статтяТест на IQ! Скільки прихованих тварин ви бачите на картинці!
наступна статтяВоїн ООС: Я Вважаю За Потрібне Зняти ВСІ Пільги З Депутатів Які Прийшли До Влади, На Це Є Одна Велика Причина..