“Це дуже красиво, але …”: Олена Зеленська несподівано розкритикувала Марину Порошенко

0

З моменту перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах, його дружина Олена стала стежити за нарядами в яких вона виходить у світ.

Зараз українці активніше обговорюють наряди Олени Зеленської ,ніж виходи Меган Маркл. Адже перша леді країни одягається як справжня герцогиня. Її витонченості та красі позаздрить кожен.

І на відміну від дружини п’ятого президента, Марини Порошенко, Олена Зеленська не вбирається з ніг до голови у вишиванки. Вона більше схиляється до звичайного повсякденного одягу. На роботу вона з радістю одягне костюм замість сукні.

“Я б, напевно, не заглиблювалася в етнос, як Марина Порошенко. Це дуже красиво, але я більше тяжію до сучасних тенденцій. У нас є чудові дизайнери, вони іноді навіть стають законодавцями нових тенденцій”, – розповіла Зеленська в інтерв’ю BBC Україна.

І правда стиль української першої леді дуже сучасний і жіночний. Наприклад, під час візиту в США вона віддала перевагу бежевому брючному костюму українського бренду SIX дизайнера Юлії Богдан.

А на благодійний обід Fashion 4 Development в Америці вона також прийшла в брючному костюмі того ж бренду, тільки ніжно блакитного кольору.

Дружина п’ятого президента Марина Порошенко позиціонувала себе, як хранителька вогнища, яка відмовилася від кар’єри кардіолога заради виховання дітей. У той час як Олена Зеленська веде активне життя, займається здоров’ям майбутніх поколінь і підтримкою спорту.

До слова, Олена Зеленська, відверто розповіла, чому перестала виступати в якості актриси з “Кварталом 95”. З командою вона залишилася тільки на позиції сценариста. Про це перша леді України раніше розповідала в інтерв’ю “Сегодня”.

За словами Зеленської, ніхто її до такого кроку не підштовхував, це рішення вона прийняла сама.

“Це було моє рішення. І, чесно кажучи, навіть в КВК я не була повністю задіяна на сцені. Я завжди була в першу чергу автором, а коли не вистачало жіночих облич на сцені, мене іноді підключали. І у мене ніколи не було великих ролей, тільки парочка епізодів “, – зізналася дружина глави держави.

Джерело

Загрузка...