Ця сім’я втратила ВСЕ через помилку в соцмережі

0

Англійцям Марку Хиггинсу і Бекі доля дала досить-таки серйозний урок. Через своєї помилки вони втратили все.

Попередження: таке може трапитися з кожним! Не забудь поширити цю інформацію після прочитання – навколо ще дуже багато довірливих людей!

Марк і Бекі вирішили переїхати ближче до свого місця роботи – колишнє місце проживання було в 13 км від їхнього офісу. 22-річна Бекі почала шукати фірму в Фейсбуці, яка допомогла б їм перевезти всі речі в нову квартиру.

Пошуки швидко увінчалися успіхом.

Сайт компанії виглядав вельми професійно. Сторінка відгуків була повністю списана теплими словами подяки.

Беки, недовго думаючи, подзвонила по одному з контактних телефонів. Людини, який сказав їй, звали Лі Грін.

У призначений день двоє чоловіків приїхали на вантажівці і за 45 хвилин винесли з квартири ВСЕ, що тільки було можливо. «Вони начебто поспішали кудись, змели разом всю квартиру.

Ми просто подумали, що вони професіонали », – розповіла Бекі про двох, як їй здалося, дуже важливих чоловіках. Коли дівчина спустилася у двір, щоб дати співробітникам свою нову адресу, вантажівки з їхніми речами ніде поблизу не було.

Все, що у них було, зникло в нікуди: меблі, одяг, документи і навіть сімейні фотографії. Звернення в поліцію поки не привело до серйозних результатів.

Все їхнє життя ніби впала в прірву. «Я ніколи не плакала так, як тоді. Вони забрали обручку, яку Марк подарував мені на заручини, і навіть дитячі іграшки », – зі сльозами згадує Бекі.

Телевізор – єдине, що з ними залишилося. Його молодята хотіли перевезти самостійно – стара техніка могла зламатися по дорозі.

«Вони розбили наші серця. Ми завжди зможемо купити нові меблі, але сімейне пам’ять тепер ніхто не поверне », – каже подружжя. Як би там не було, Бекі і Марк – не перша пара, що піддається такому виду шахрайства.

Соціальні мережі можуть бути дуже небезпечні. На жаль, в наш час ще дуже багато людей, які використовують Однокласники, Фейсбук і Вконтакте в злочинних цілях. Поширюючи цю інформацію, ми намагаємося боротися і запобігати подібним випадкам пограбування. Поділися цією історією з кожним! Ніхто не повинен ставати жертвою такого непорозуміння.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я