Цю собаку врятували від шkуродерів і вона боялася всіх, крім нього… Цей 11-місячний малюк відродив в ній віру в людей!

0

Англійський пойнтер на прізвисько Нора прожила непросте життя: її забрали у господарів, які постійно знущалися над собакою. З того дня, як її забрали з дому шкуродерів, Нора завжди вела себе дуже делікатно, але дуже боялася людей і незнайомих предметів, уникала контакту з ними.

Новою господинею Нори стала Елізабет Спенс (Elizabeth Spence) з Канади. У новому будинку собака почала потихеньку набувати впевненості в собі. Вона все ще боїться всього на світі, і єдине, що допомагає їй знайти спокій, це присутність наймолодшого члена сім’ї – маленького Арчі.

З першого моменту, як Нора зустріла Арчі, всі помітили неймовірний зв’язок між ними – особливе тяжіння між немовлям і собакою.

Тепер у Елізабет є добірка ось таких чарівних фотографій.

Сім’я Спенс взяла з притулку трьох собак і трьох кішок. Але Арчі найбільше прив’язаний до Нори, як і вона до нього.

Елізабет розмістила ці фото в Мережі ще й для того, щоб показати людям, якими люблячими і вдячними можуть бути тварини з притулку. Незважаючи на своє минуле, в душі Нора залишилася ніжною і відданою.

«Багато людей сумніваються, чи варто брати в своїй будинок таку тварину, але мій досвід показує, що врятовані собаки можуть бути самими ніжними і люблячими, вони заслуговують шанс на краще життя», – каже Елізабет.

Звичайно, мама не випускає свого малюка з поля зору, коли собака лягає поруч з ним.

Але вона не особливо хвилюється про те, що Нора може поранити Арчі. Не віриться, що вона на це здатна.

За матеріалами

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я