“Ти заснув, наш рідний, вічним сном”: рідні згорілого в Одесі студента зворушили спогадами. Пекло наяву для мами

0

Рідні Кирила Трофимчука, який загинув під час пожежі в Одеському економічному коледжі, зворушили спогадами про підлітка.

Мати студента Олена Трофимчук розповіла, що тіло її сина відправили на експертизу ДНК. Дата і час похорону поки невідомі.

Сестра хлопця розмістила в Facebook фото з братом. Під знімком, на якому вони обнімаються, дівчина залишила зворушливий вірш. “Горе світ весь затьмарило, і померк сонця світ. Брат, покинув ти нас, до сих пір не вірю, що тебе в житті цьому поряд з нами немає. Наша скорбота безмежна …” – написала Анна.

Спогадами про загиблого підлітка поділилася також знайома родини, волонтер Катерина Колеснікова. Вона нагадала, що Кирило, як і його брат Ілля, пішов з життя в 16 років. У Іллі була саркома Юінга і він помер в 2018 році.

“ВІДРАЗУ ХОЧУ СКАЗАТИ, МЕНІ ТАКІ ЛЮДИ ЯК ІЛЛЮША НІКОЛИ НЕ ЗУСТРІЧАЛИСЯ. Я ВІД НЬОГО ЗАРЯЖАЛАСЬ ПОЗИТИВОМ, А КОЛИ МИ ПЕРЕСТАВАЛИ СПІЛКУВАТИСЯ, ВІДЧУВАЛА, ЩО ДУЖЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ЦІЄЇ ЙОГО ЕНЕРГЕТИКИ”, – НАПИСАЛА ДІВЧИНА.

Кирила волонтер особисто не знала, проте Ілля дуже часто згадував його. “Я знаю, що вони були дуже близькими людьми один для одного. Кирило помер недавно, я дізналася про це сьогодні, пару хвилин тому. Абсолютно здоровий, щасливий, гарний хлопчик, у якого все було попереду”, – продовжила Колесникова.

“МЕНІ ДУЖЕ СТРАШНО ДУМАТИ ПРО ТЕ, ЩО ВІДЧУВАЄ ЙОГО ЧУДОВА МАМА. ОСЬ ТАК ОСЬ ВТРАТИТИ ОБОХ СИНІВ. ЦЕ СХОЖЕ НА ПЕКЛО НАЯВУ. І ХОЧУ НА ЗАКІНЧЕННЯ СКАЗАТИ ПРО ТЕ, ЩО Я ОБОЖНЮЮ ЦЮ СІМ’Ю. ХЛОПЧИКИ, ВИ БУДЕТЕ В МОЄМУ СЕРДЕЧКУ. МЯГКИХ ХМАРИНОК, КИРЮША”, – З ГІРКОТОЮ РЕЗЮМУВАЛА ДІВЧИНА.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я