У синьому “чоловічому” костюмі”: Перша леді України знову підкорила всіх своїм неперевершеним стилем. Їй дуже личить!

0

Перша леді України Олена Зеленська ініціює приєднання України до “Партнерства Біарріц” з утвердження гендерної рівності. Дружина президента анонсувала приєднання у промові на третьому Українському жіночому конгресі.

Про це стало відомо завдяки публікації фото з зустрічі Українського жіночого конгресу на сайті президента.

“НЕМОЖЛИВО БУТИ У СВІТОВОМУ КОНТЕКСТІ Й НЕ ПРИДІЛЯТИ ГІДНОЇ УВАГИ ТА НЕ РОБИТИ КОНКРЕТНИХ КРОКІВ У СФЕРІ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ”, – СКАЗАЛА ДРУЖИНА ПРЕЗИДЕНТА.

Перша леді вийшла на сцену у стриманому темно-синьому костюмі і закликала до покращення становища жінок в українському суспільстві. Волосся Олени Зеленської було акуратно закладено, як і годиться у діловому стилі.

“ЦЕ ВАГОМІ КРОКИ. ПРОТЕ НАМ Є ЧОГО ПРАГНУТИ. МИ – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА, КОТРА ЗВАЖАЄ НА ПРИНЦИПИ РІВНОСТІ ТА ВВАЖАЄ ЇХ СВОЄЮ ЦІННІСТЮ. І СЬОГОДНІ Я ХОЧУ ІНІЦІЮВАТИ ПРИЄДНАННЯ УКРАЇНИ ДО “ПАРТНЕРСТВА БІАРРІЦ” З УТВЕРДЖЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ, ЯКЕ ДАСТЬ ЗМОГУ МОБІЛІЗУВАТИ ТА ОБ’ЄДНАТИ НАШІ ЗУСИЛЛЯ ДОВКОЛА ІДЕЙ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ”, – ЗАЗНАЧИЛА ОЛЕНА ЗЕЛЕНСЬКА.

Наслідуючи приклад країн, які вже є учасниками “Партнерства Біарріц”, перша леді закликала повноцінно впроваджувати головні принципи в Україні.

“ПАРТНЕРСТВО БІАРРІЦ” БУЛО ЗАПОЧАТКОВАНЕ ЛІДЕРАМИ КРАЇН ГРУПИ СЕМИ (G7) НА САМІТІ В М. БІАРРІЦІ (ФРАНЦІЯ) 25 СЕРПНЯ 2019 РОКУ ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ПРЕЗИДЕНТА ФРАНЦУЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ЕММАНУЕЛЯ МАКРОНА. МЕТА ІНІЦІАТИВИ – ПОСИЛИТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ “ВЕЛИКОЇ СІМКИ” ТА КОНСОЛІДУВАТИ ЗУСИЛЛЯ ІНШИХ ДЕРЖАВ ЩОДО ДОСЯГНЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я