Site icon Звістка

Відомий астролог назвав дату, коли Зеленський закінчить війну на Донбасі

Влад Росс, відомий астролог, розповів, що вже в наступному році війна на Донбасі завершиться, як і обіцяв Володимир Зеленський.

Росс стверджує, що Зеленський – це саме та людина, під час правління якого війна може підійти до кінця. Його політика в корені відрізняється від політики Порошенко. Наприклад, СБУ успішно затримало російське судно, яке приймало участь в тому, щоб захопити українських моряків і кораблі в минулому році. Ще приклад – повернення військовополонених з Росії додому в Україну.

Росс зазначає, що позитивні зрушення будуть відбуватися і далі. Астролог також акцентував увагу на тому, що в даний момент перестрілок на Донбасі стало значно менше.

«Все йде до того, що збудеться мій давній прогноз про те, що вже в 2020 році перестануть стріляти. Залишається сподіватися, що це станеться з першого календарного дня 2020 року. Тому що мій колишній прогноз говорив про те, що, швидше за все, вогонь припиниться в середині наступного року », – говорить Росс.

На погляд Росса, саме 2020 стане тим роком, коли в Україні запанує мир, адже Юпітер і Сатурн увійдуть в зодіакальний знак Водолія.

Exit mobile version