0cь Вaм і Зeлeнcькuй: Пpeзuдeнт cвoїм yкaзoм дoвiв Пyтiнa дo cкaзy: “Вiн нaм пoлaмaв yсi плaнu”

0

Про це повідомляє видання Час з посиланням на свої джерела в дипломатичних колах:

“Зеленський довів Путіна до сказу тим, що готовий йти на компроміси по Донбасу. Путін думав, що війна на території України буде продовжуватись ще 5 років і за ці 5 років Україну зможуть зламати всю, а не тільки її частину. Ви розумієте, Путіну вигідна війна на Донбасі і це брехня, що Росія втрачає гроші на цю війну. Війна ведеться на території України, страждає Україна, помирають українці, війна фінансується за рахунок оборудок українських і російських олігархів яких добряче пригрів Путін.

Кінець війни на Донбасі означатиме, що рано чи пізно Україна почне впливати на політику в регіоні, а це катастрофа для Росії і особисто Путіна”

Дипломат впевнений, що Порошенко і його “кодло” будуть грати на руку Путіну:

“Порошенко був основним гравцем Путіна в Україні. Путін дав Порошенко можливість заробляти в обмін на перманентні конфлікти в Україні. Ви подивіться, що залишилось з України після Порошенко. Всі воюють з усіма, країна розграбована, бандитські анклави по всій країні. Саме те про що мріяв Путін. Зеленський хоче покласти цьому кінець і його звинувачують в зраді. Люди, ви що зовсім сказились??? Шавки олігарха розповідають про капітуляцію і зраду. Капітуляція і зрада це продовження війни і гра по російському сценарію! Закінчення війни і мир будь-яким шляхом, навіть найгіршим, означатиме зламані плани Путіна і інтегрування Донбасу в Україну. Це відбере у Росії можливість впливати на Україну. Не зразу, а через 5-10 років. Ситуація запущена..”

Дипломат додав, що війну потрібно закінчувати будь-яким шляхом, оскільки часу обмаль:

“Україна втрачає людей, економіка не витримує, інвестори не йдуть із-за війни. Путін радо потирає долоні, оскільки це і є його план! Виморити Україну за рахунок України на території України, громадянами України. Це потрібно закінчувати будь-яким шляхом. Через 5 років Україна зможе впливати на Донецьк і Луганьск, оскільки це ж наша територія і після проведення виборів на території Луганська і Донецька вони (ред. території і люди) інтегруються в наш інформаційний простір, політичну і економічну площину. У нас з”явиться шанс офіційно впливати на цих людей і через 5-10 років ми повністю інтегруєм іх в нашу площину. Там здебільшого маргінали, їх цікавлять зарплати і пенсії. Якщо у нас в Україні вони будуть вищими чим в Росії, люди потянуться до нас. Не думайте, що там люди люблять Росію… Там люди люблять хліб з маслом. От і все..”

Обовязково розкажи своїм друзям в соц.мережах. Наша країна зобов”язана знати правду!

Загрузка...
попередня статтяУсім у кого є діти та внуки, прочитайте сьогодні цю молитву, щоб захистити їх від усякої бiди
наступна стаття“Пpямo зaрaз, прuїхaлu сuлoвuкu”: Тeрмlнoвi обшуки у Звіробій. “Федина трeмтuть від cтpахy”