11.30 Зеленськuй вuстyпає з розrромнoю заявою! Кoaлiцiя вже не пoтрiбнa! Hа тaкe нiхтo не oчiкyвaв

0

Партія “Слуга народу”, яка лідирує в багатомандатному окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради, може отримати всі необхідні для більшості у парламенті 226 мандатів

По даними Центрвиборчкому, політсила глави держави Володимира Зеленського отримала кращі результати також і більш, ніж в 99 одномандатних округах.

Відзначимо, за партійними списками, “Слуга народу” може зайняти близько 130 місць в парламенті, що дозволить їй сформувати більшість і без створення коаліції з іншими політсилами.

Центральна виборча комісія оприлюднила результати підрахунку 41,7% протоколів на позачергових виборах до Верховної ради. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані інформаційної системи ЦВК.

За результатами підрахунку 41,7% протоколів, голоси розподіляються наступним чином:

«Слуга народу» — 42.34%

«Опозиційна платформа — За життя» — 12.78%

«Європейська солідарність» — 8.68%

«Батьківщина» — 8.10%

Партія «Голос» — 6.38%

Раніше повідомлялося, що українці можуть побачити нову парламентську коаліцію вже найближчим часом. Одним з перших про створення нової коаліції заговорив глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

За його словами, президентська політсила готова піти на об’єднання з новоспеченим політиком Святославом Вакарчуком.

Однак, як підкреслив Дмитро Разумков, “Слуга народу” не планує у новій Верховній Раді об’єднуватися з “Європейською солідарністю” Петра Порошенка.

«Хотілося б об’єднуватися з новими політичними силами, якщо це буде необхідно, наприклад, «Голос». Я вважаю, якщо буде конструктивний діалог, було б непогано його проводити з цією політичною силою», — зазначив соратник президента.

Сам же Святослав Вакарчук розповів, що його партія готова брати участь у формуванні коаліції та уряду: «Ми готові брати на себе відповідальність з найвищих посад, аж до волонтерських…

З перших днів, коли будуть зрозумілі результати, ми готові говорити з іншими силами про конфігурації. Ми не готові працювати з тими політичними силами, які не будуть готові працювати по-новому».

Джерело

Загрузка...
попередня статтяПоки ми в політиці.. Тимошенко з недовольним обличчям звернулась до населення україни
наступна статтяСитуація кардинально міняється: Свіжі дані з ЦВК на 12:00! Опрацювано більше 50% протоколів