14 червня! Просто на саміті – вступ у НАТО : У Зеленського все сказали!

0

Перш ніж претендувати на вступ у НАТО, Україна має отримати План дій щодо вступу до Альянсу. Держсекретар США Ентоні Блінкен запевнив, що американська сторона всіляко підтримує прагнення України стати членом НАТО.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що американська сторона повністю підтримує те, що Україна має отримати План дій щодо членства в НАТО. Ба більше, США беззаперечно підтримують вступ України до НАТО.

Єрмак зауважив: США є стратегічним партнером України, тому підтримують вступ нашої держави до Альянсу. Втім, у Північноатлантичному альянсі є багато інших учасників, тому робота щодо вступу триває.

“Ми отримали сьогодні чергове підтвердження щодо повної підтримки можливого отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО. США – наш стратегічний партнер і повністю підтримує наш вступ до НАТО”, – сказав Єрмак.

14 червня 2021 року у Брюсселі відбудеться саміт НАТО. Втім, наразі немає інформації щодо того, чи візьме у ньому участь Президент України Володимир Зеленський. Саме на цьому саміті члени НАТО мають обговорити питання щодо надання Україні Плану дій щодо вступу в Північноатлантичний альянс.

“На сьогодні відсутні будь-які докази участі президента України в саміті НАТО, який відбудеться 14 червня у Брюсселі, у рамках якого заплановано обговорення отримання Україною ПДЧ”, – додав він.

Як повідомлялося раніше, на цьому саміті розглянуть агресивні дії Росії, боротьбу з COVID-19 і зростаючу силу впливу Китаю.

Зазначимо, що розмови про надання Україні «дорожньої карти» активізувалися на тлі стягування Росією військової техніки на кордони з Україною.

В середині квітня після зустрічі із лідерами Франції та Німеччини президент України Володимир Зеленський заявив, що розраховує почути на червневому саміті НАТО конкретну підтримку у надані Україні плану дій щодо вступу в Альянс.

План дій щодо членства в НАТО – програма з надання консультацій, допомоги та практичної підтримки, що враховує індивідуальні потреби держав, які задекларували прагнення вступити до Альянсу.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я