200 грн на лобовому склі! В Україні з’явилася нова автомобільна афера!

0

У сучасному світі зловмисники вдаються до різних методів з метою краще обдурити кого-то з-за його довірливості. Серед злочинців є й ті, хто відрізняються особливою кмітливістю і вигадують досить витончені афери. Їх жертвами можуть стати абсолютно всі, в тому числі і автомобілісти. Наприклад, в просторах інтернету вже активно обговорюють нову задумку шахраїв, яка може позбавити вас авто.

Відповідна інформація з’явилася в instagram.

Наприклад, тепер вас повинна насторожити купюра, яку зловмисники залишають під двірниками на лобовому склі. Житель Харкова виявив таку вельми дивну знахідку у себе, однак до цього чув про подібні випадки і тому заблокувавши двері, просто рушив з місця. За ним пішла підозріла машина, але після виїзду з стоянки попрямувала в іншу сторону.

Купюру кладуть з метою виманити водія з машини, а потім викрасти авто або вкрасти барсетку. А головне, що действут злочинці дуже швидко, людина навіть не встигає схаменутися. За словами автора поста, подібні випадки останнім часом відбуваються все частіше і практично скрізь – на парковках і в гаражах, там, де машини стоять передом до стіни, і купюру помітити складно, поки не від’їдеш.

Користувачі буквально шоковані знахідками шахраїв і зізнаються, що навіть не думали про те, що таке буває. Більш того, більшість не вірять у правдивість цієї посади.

Джерело

Загрузка...