22:00 Українці не вірять своїм очам!Прeзидeнт Зеленський рaди них пiшoв нa безпрецедентний крoк і cкaсyвaв вcі… (Відео)

0

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв знизити тарифи на житлово-комунальні послуги і постаратися впровадити ідею, щоб малозабезпечені громадяни країни старше 70 років не платили за комуналку.

«З приводу тарифів можна дуже складними словами заспокоювати популізмом людей, говорити, що обов’язково потрібна детінізація економіки, демонополізація … Потрібно уряд і велике бажання!

Ми вже навіть говорили з МВФ і Світовим банком, вони дуже боялися, що ми будемо різко зменшувати тарифи. Чи не тому, що вони проти, а тому, що вони знають, за рахунок кого і за рахунок чого. Щоб не було дійсно “дірки” в бюджеті », – сказав він в інтерв’ю« Відверто з президентом », показаному в ефірі низки українських телеканалів

Зеленський пообіцяв, що тарифи обов’язково будуть знижені.

«Ми вже знизили тарифи на 12%, на мою думку, в цілому. Цього мало, але це перший крок. Будемо допомагати », – зазначив він.

Президент також розповів про «дуже креативної ідеї» з надання можливості не платити за комунальні послуги малозабезпеченим пенсіонерам у віці від 70 років.

«Сьогодні наші хлопці знаходять економічну модель, як людям старше 70 років, коли людина не тільки на пенсії, але і фізично не може працювати, і вистачить уже попрацював на країну, не платити комуналку. Це саме для малозабезпечених людей, думаю, що у нас це вийде. Я хочу це зробити », – сказав він.

Нагадаємо, що зниження тарифів є одним з очікувань виборців Зеленського.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я