Аваков розкрив несподівану правду в справі Шеремета! “Втрутився покровитель, повинен їх витягнути”!

0

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що підозрювані у справі про вбивство Павла Шеремета говорили про покровителя, який їх захистить. Про це він заявив в ефірі програми “Свободи слова”, передає Politeka. (Щоб переглянути відео, доскролльте сторінку до кінця).

“Так, у розмові наших підозрюваних є кілька сторінок розмов, де вони апелюють до свого покровителя, який повинен їх витягнути і захистити. Ми уважно це дивимося. Злочин підготували суперточно і суперпродумано”, – зазначив Аваков, коли відповідав на питання, чи можуть бути причетні до вбивства представники українських або іноземних спецслужб. 

Аваков також показав новий знімок дівчини, яку не показували раніше і яка, на думку слідства, натиснула на кнопку, після чого стався вибух. 

Міністр додав, що дівчина була в перуці і спеціальних окулярах, а потім вона вийшла з іншого місця вже в новому одязі, і вона натиснула на кнопку пульта з дистанційним управлінням. 

Аваков додав, що правопорушення було багатофакторним. Була розвідка, відхід, побудова маршруту, відхід після скоєння вбивства. 

Також, начебто Антоненко перед вибухом фотографував автомобілі в тому кварталі. 

Раніше ми повідомляли, що з’явилася заява МВС після обшуків у Антона Мухарського.

Антон Мухарський 13 грудня заявив про обшуки в його квартирі в Києві. Шоумен, музикант і волонтер пов’язав відбувається з розслідуванням вбивства Павла Шеремета.

Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко в ефірі телеканалу “Прямий” розповів про ситуацію з обшуками у Мухарського. Директор департаменту стверджує, що у цій справі буде проводиться ще багато обшуків і розслідувань, а саме обшук у Мухарського він не вважає вироком.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я