Банкова на ногах! ЄС терміново втрутились – ніколи не визнають!

0

Вільнюс ніколи не визнає окупацію Росією частини території України і діятиме в напрямку деокупації цих територій.

Про це під час святкового виступу в Сеймі Польщі з нагоди 230-ї річниці ухвалення Конституції Речі Посполитої заявив президент Литви Гітанас Науседа.

“Мобілізація збройних сил Росії на кордоні з Україною і воєнні дії на сході України, які здійснюються нелегальними групами, які підтримує Москва, свідчать про тиск і розпалювання військової напруги як рушія політичного впливу. Хочу підкреслити, що Литва ніколи не визнає нелегальну анексію Криму і діятиме у напрямку завершення фактичної окупації східної частини України”,- заявив Науседа під оплески депутатів польського та литовського Сеймів.

Він додав, що не можна дозволити, аби “Україна знову повернулася в минуле”.

Разом з тим, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що США “дуже уважно” спостерігають за відведенням російських військ від кордону з Україною, де, як повідомляли раніше в Білому домі, було зосереджено “більше сил, ніж будь-коли з 2014 року”.

Про це Блінкен заявив в інтерв’ю CBS.

Журналістка запитала у держсекретаря США, чи підтвердилася інформація про відведення російських військ від кордону з Україною. У відповідь Блінкен заявив, що Вашингтон уважно стежить за цією ситуацією.

“Починаючи з цього моменту. Ми стежимо за цим дуже, дуже уважно”, – сказав держсекретар США.

Інтерв’ю з Блінкеном було записано заздалегідь, в ньому він говорив, що “на кордоні з Україною було зосереджено більше сил, ніж будь-коли з 2014 року”. Відзначимо, що таку ж заяву на початку квітня робила і прес-секретар Білого дому Джен Дженніфер Псакі.

За інформацією держсекретаря, відведення військ дійсно почалося.

“Ми бачили, що за останні кілька днів було прийнято рішення відвести деякі з цих сил. І ми бачимо, що деякі з них почали відходити”, – заявив Блінкен.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я