Боржники по комуналці можуть отримати субсидію! Всі подробиці!

0

Українці, які мають борги за комунальні послуги, також можуть розраховувати на отримання субсидії. Однак, мова йде лише про тих громадян, які в суді доведуть погашення заборгованості. У разі прострочення за оплату більше ніж на місяць на суму 1400 грн, субсидію не призначать. Про це докладно розповіли в Міністерстві соціальної політики України на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання громадян.

Тільки сплативши заборгованість за комунальні послуги або уклавши договір про реструктуризацію, з початку опалювального періоду ви будете мати право на отримання субсидії. Також можна розраховувати на виплати від держави в разі оскарження заборгованості в судовому порядку. Комісія місцевої влади з урахуванням різних обставин приймає рішення про призначення, або відмову в призначенні субсидії.

Облік по заборгованості в Україні ведуть конкретно комунальні служби (постачальники послуг).

C недавнього часу при призначенні субсидії стали також враховуватися доходи подружжя незалежно від їх місця реєстрації. Йдеться про громадян у віці до 60 років, які проживають в межах міста.

За словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, в казні бракує грошей для забезпечення всіх пільгових виплат по житлово-комунальним послугам в опалювальний період, тому при дотриманні всіх умов ніхто не буде спеціально урізати українців і позбавляти їх законних пільг.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я