Буде дика посуха: з’явився прогноз погоди на травень

0

Як стверджують синоптики, що в травні українці зіткнуться з досить посушливій погодою. Опадів практично не передбачається.

Як стало відомо, що травні будуть рекордно високі показники температури повітря. При цьому довгоочікуваних опадів як не було, так і не буде. Така погода негативно позначається на врожайності, тому що як раз зараз дуже важливо, щоб пройшли хоча б невеликі дощі.

Справедливості заради варто відзначити, що за прогнозами синоптиків все ж невеликі опади очікуються на перший тиждень травня місяця. Після буде тільки посуха. Хоча раніше все синоптики в один голос говорили про те, що як раз травень буде дуже дощовим і прохолодним місяцем. Але потім різко змінили свої показання на більш актуальні і відповідають дійсності.

Так, Київ, Львів та Одеса в травні зіткнуться з істотним потеплінням, а значення на термометрах будуть досягати +23 градусів, але також відомо, що на території деяких областей 1 травня може бути дощ.

Також дощ прогнозується і на 5 травня. Але поки точних даних, в яких конкретно регіонах випадуть опади, немає. Після цього знову настане посушлива погода.

Переважно синоптиками очікується досить висока температура – від +18 до +26 градусів, нок кінця місяця очікується похолодання до +13 градусів. Нічна пора буде характеризуватися теж вельми теплою температурою – близько +10 градусів на стовпчиках термометрів.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я