“Буде третій генпрокурор”! Зеленський все вирішив, будуть сидіти – Венедіктова такого не чекала !

0

Венедіктову звільнять, якщо вона не покаже результат.

Новий генеральний прокурор Ірина Венедіктова може бути звільнена з займаної посади, якщо не буде результатів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента Володимира Зеленського у фільмі “Рік президентства Зеленського”.

За словами Зеленського, якщо не буде результатів, то Венедіктову звільнять з посади генерального прокурора.

“Був один генпрокурор (Руслан Рябошапка – ред.), він показав результат, але результат низький. На жаль, але так і є. Треба визнавати. Звільнений цей генпрокурор, взяли іншу. Будемо бачити, чекати результат. Якщо вона не покаже результат, буде третій генпрокурор”, – заявив глава держави.

Також президент України Володимир Зеленський поскаржився, що громадяни очікують обіцяних ним рік тому покарань корупціонерів, але він не має таких повноважень.

“Весна прийде саджати будемо”. Тут треба розібратися нашим громадянам, чого вони хочуть. Тому що частина громадян кажуть “де посадки?”. Я дійсно цього дуже хочу і це буде, але коли я починаю дзвонити комусь із наших правоохоронців і казати “де результат? Ми обіцяли людям”, інша частина громадян починає говорити “ти президент, це не твої повноваження, ви не можете до себе кликати правоохоронців”… Чого вони (громадяни – ред.) хочуть більше, посадок чи впливу президента?”

Зеленський заявив, що впливу президента на правоохоронні органи, “з тієї точки зору, що цю людину треба посадити, а цю не треба чіпати”, немає. Але він впевнений, що має бути вплив у вигляді щотижневих запитань про результати роботи.

Зеленський впевнений, що люди хочуть бачити від нього такий контроль правоохоронців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський має намір змінювати склад Кабінету міністра, поки уряд “не стане ідеальним”. Глава держави наголосив, що наразі у владі немає недоторканних.

Як відомо, 17 березня Венедіктова стала генеральним прокурором, замість Руслана Рябошапки. Призначення Венедиктової підтримали 269 народних депутатів після того, як попередній генпрокурор Рябошапка був відправлений у відставку.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я