Будемо перездавати? “Слуга народу” анонсувала зміни з водійськими посвідченнями!

0

Уряд готує зміни в порядок отримання водійських прав.

“Слуга народу” внесла в ВР законопроект, в якому прописані зміни отримання автомобільних посвідчень.

Про це передає портал Обозреватель.

Він дозволяє громадянам самостійно вивчати правила дорожнього руху. В такому випадку теорію вони будуть здавати самостійно в сервісному центрі МВС.

Якщо тест здати не вдалося, то повторно його можна буде пройти через три місяці. При цьому законопроект забороняє перехід до практичної частини без успішної здачі теорії.

На думку народних депутатів, зараз існує безліч можливостей для цього. Ряд європейських країн ввели такі умови і вони вже дали перші результати. До того ж, правило відвідування сертифікованих навчальних закладів порушує права ряду громадян, наприклад молодих мам, які знаходяться в декреті.

Депутати, які внесли законопроект до парламенту скаржаться, що в автошколах новачків садять за кермо лише через два тижні після початку теоретичних знань. На їхню думку, це дуже рано, адже більшість з них толком до цього часу не знають навіть знаків дорожнього руху.

Згідно зі статистикою, щорічно автошколи випускають близько 40 тисяч нових водіїв. У зв’язку з тим, що у них є недолік підготовки, вони становлять загрозу для інших учасників дорожнього руху.

Щоб нові правила вступили в силу, законопроект повинні підтримати 226 народних депутатів. Далі, у Кабінету міністрів України буде близько місяця на те, щоб в Україні почалося виконання нових правил.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я